Geras regėjimas- tai būsena. Norint gerai matyti neužtenka vien akių raumenų treniruočių ar susilaikymo nuo ilgalaikio darbo kompiuteriu. Gero regėjimo būsena- visų pirma yra sąmonės būsenos perkeitimas, o kaip rezultatas, pasekmė mūsų laukia pagerėjęs matymas, sustiprėjęs vidinis regėjimas.
Norite išjausti savo regėjimo būklę patys ir išmokti susitarti su akimis?
O gal jūsų regėjimas yra puikus, bet jums trūksta vidinės ramybės?
Tuomet prisijunkite prie mūsų ONLINE kurso, kurio metu mes leisimės į savo pačių gelmes, pamažu pažinsime save ir apjungę jogos asanas, kvėpavimo praktikas bei meditaciją,
ATKURSIME SAVO VIDINIO IR IŠORINIO REGIMOJO PASAULIO HARMONIJĄ.
SKAITYTI  DAUGIAU :  


Vis greitėjantis gyvenimo tempas ir tobulėjančios technologijos skatina susirūpinti ne vien tik savo fizine, bet ir energetine sveikata.
Mūsų akių sveikata priklauso ne vien nuo žalingų įpročių, netaisyklingų matymo įgūdžių ar pernelyg dažno naudojimosi kompiuteriu. Žmogaus baimės, nerimas dėl ateities, nenoras matyti dabarties, savų idealų ir tikslų atsisakymas gali pagreitintai iššaukti tokius regėjimo negalavimus, kaip trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas.
SKAITYTI DAUGIAU:


Norint sustiprinti savo regėjimą-  reikia žinoti tam tikras taisykles, būdus. Viso to  video pamokoje nuosekliai  moko mūsų specialistė Jūratė Aleškevičiūtė, Aiškus Matymas Akademijos įkūrėja.
SKAITYTI  DAUGIAU:


Vargsta akys?
Ašaroja, regėjimas prastėja, daug laiko tenka praleisti prie kompiuterio? Jauti, kad akys silpsta, o ką daryti nežinai arba neturi tam daug laiko?

SKAITYTI DAUGIAU:


Kas yra tingi akis?
Yra dvi pagrindinės tingios akies priežastys:
1. Žvairumas. Kad nesidvejintų, smegenys pradeda ignoruoti vienos akies siunčiamą vaizdą. Jei tai užtrunka ilgiau, akis pradeda blogiau matyti, nors anatomiškai ji yra sveika.
2. Anizometropija – didelis skirtumas tarp abiejų akių refrakcijų (reikalingi
skirtingo stiprumo akinių stiklai). Be akinių smegenys pradeda ignoruoti (slopinti) vaizdą, siunčiamą iš silpnesniosios akies. Jeigu žmogus nenešioja akinių, blogėja tos akies regėjimas.

Yra būdų, kai galima sustiprinti savo regėjimą!

SKAITYTI DAUGIAU:


Kompiuteris tapo mūsų gyvenimo dalimi. Ilgas žiūrėjimas į monitorių vargina, tačiau, žinant tam tikrus pratimus, galima kompiuterį padaryti draugišku mūsų akims.

SKAITYTI DAUGIAU:


Šiais laikais net 14 proc. vaikų turi vienokių ar kitokių regėjimo sutrikimų. Kas trečias moksleivis – jau trumparegis. Jeigu tėvai žinotų pagrindines regėjimo lavinimo ir akių higienos taisykles, daugybės regos sutrikimų būtų galima išvengti. Yra efektyvių regos terapijos metodų, kurių dėka galima sustabdyti trumparegystę, sumažinti toliaregystę, koreguoti žvairumą.

SKAITYTI DAUGIAU:


Tai- naujas požiūris į regėjimo sistemą.
Naujos praktikos, stiprinančios regėjimą.
Metodai, kurie padės ne vien tik pagerinti regėjimą, bet ir sustiprinti visą fizinę ir psichinę sveikatą.
Ar tai įmanoma?
Taip!
Paprasti, bet neprasti būdai,  skatinantys smegenyse formuotis naujas neuronų jungtis, kurių dėka žmogus mato aiškiau, jaučiasi sveikiau ir gyvena produktyviau.

SKAITYTI DAUGIAU:



Kineziterapija (gr. κίνηση ‘judesys’ + θεραπεία ‘gydymas’) – viena pagrindinių reabilitacijos priemonių. Šis terapijos būdas pagrįstas tuo, kad tinkamas judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti regėjimo sistemos funkcinę būklę. Sudarant akių kineziterapijos priemonių planą, įvertinama ne tik regėjimo sistemos būklė, mityba ir psichoemocinė būsena, bet ir parenkama sistema tolimesniam savarankiškam darbui.

AKIŲ KINEZITERAPIJOS praktikų metu išmoksite :

SKAITYTI DAUGIAU:


Pavargusios, perštinčios, raudonos akys – dažna problema tų, kurie daug laiko praleidžia prie kompiuterio, televizoriaus ar telefono ekrano. Nebūtina pirkti brangių vitaminų norint padėti regėjimui – tam gali pasitarnauti ir kai kurie maisto produktai bei vaistažolės.

Seminaro metu išmoksite :

SKAITYTI DAUGIAU: