42 atsakymai į “Atsiliepimai”

 1. Dalyvavau pas Jūratę hipnoterapijoje, labai patiko visas vedimas. Atėjo daug aiškių suvokimų. Su regresinės terapijos pagalba, kartu sprendėme esamus uźstrigimus, kurių be Jūratės pagalbos nebūčiau susitvarkiusi. Esu labai dėkinga!

 2. Sveika Jūrate,
  Kiek džiaugsmo! Šiandien pamačiau mažas raideles – pirmą kartą per kelis paskutinius metus!
  Turiu tokį koliažą su įvairaus dydžio tekstu ir kasdien praeidama vis pasižiūriu, iki kokio mažumo raides matau. Per paskutinius mėnesius buvo didžiausias pablogėjimas dešinei akiai ir šioks toks pagerėjimas kairei akiai, o šiandien vienu metu netikėtai žiūriu, kad matau viską ryškiai ryškiai! Paskui truputį pablogėjo vėl, nes banguoja, bet vis tiek kaip nuostabu 🙂
  Jau kuris laikas darau meditacijų regėjimo kurso pratimus/rekomendacijas ir dar pridėjau šituos, tai dažniausiai per dieną padarau apie 7 pratimus/praktikas/rekomendacijas, tai vieną, tai kitą, iš kokių penkiolikos.

  Darysiu toliau ir lauksiu naujų pratimų ir rekomendacijų. Dėkui.

  Šiltai,
  Eglė

 3. Man labai patinka visos regos gerinimo pamokos, praktikos, užduotys ir meditacijos. Dar tik pradėjau kursą on-line, bet labai džiaugiuosi, kad prisijungiau. Sužinau labai daug naujų dalykų, meditacijos labai atpalaiduoja. Jūratės balsas labai malonus ir man priimtinas. Labai šiltas ir meile spinduliuojantis žmogus. Ateina suvokimas, kodėl, kas ir kaip vyksta mūsų gyvenime. Jaučiu, kad po tokių praktikų gali išgyti ne tik akys, bet ir kiti negalavimai, ligos pasitraukti. Nebenešioju akinių, kurių stiprumas -4,5, jau ketvirta savaitė ir netgi pastebiu daugiau dalykų, kurių nematydavau nešiodama akinius, realybė atrodo visai kitaip be akinių. Ir kai reikia užsidėti akinius vairuojant, įsiskauda galva ir norisi kuo greičiau juos nusiimti.
  Jūratę pamačiau per TV laidą ir labai ja ir jos idėja susižavėjau bei susidomėjau. Bet ilgai dvejojau, ar pirkti tą kursą, ar sugebėsiu, ar turėsiu laiko toms praktikoms. Tai galiu visus padrąsinti, kad tikrai sugebėsite ir turėsite laiko. Aš tiesiog tas praktikas atlieku vaikštinėdama gamtoje ir pasiklausydama meditacijų vakare. Mes turime rasti laiko sau! Ypač moterys, jei mes mylėsime save, mus mylės ir vyras, ir vaikai ir visi kiti!
  Nuoširdžiai dėkoju Jūratei, kad ji dalinasi savo patirtimi, žiniomis ir besąlygine meile!

 4. Del mano klausimo, su Regresine terapija pataike tiesiai i taikini! Nerealiai padejo ir 100% tikiu tokiomis praktikomis! Neisivaizduoju dar iki galo, kaip tai veikia, bet kad padeda nusimesti akmenis nuo minciu, tai nereikia net abejoti. Rekomenduoju🌷

 5. Ačiū už kursą, pastebėjau regos pagerėjimo pokyčius, ypač patiko lentelė su mažėjančiomis raidėmis! Praėjo 2 mėn ir vis iš toliau matau paskutinę eilutę!—> is mūsų viltys puikiai matyti tikrai išsipildys! Ir pildosi !! Ačiū ačiū

 6. Jei kurie norintys pasinaudoti jūsų Jūrate paslaugomis dvejoja ar tai padės ir panašiai …. tai daug praranda. Per tą laiką kurį praleido svarstymams būtu jau ir regėjimą pagerinę.
  Labai džiaugiuosu kad sudalyvavau mokymuose, atvėrėte naujų suvokimų. Esate nuoširdi ir puikiai perteikiate žinias.
  Sudalyvavau mokymuose iš vidinio pajautimo, už tai gauva viso gėrio su kaupu.
  Iki susimatymo Jūrate 😍

 7. Gavau daug informacijos ir žinių regėjimo gerinimo klausimais. Įdomiausia ieškoti savyje giluminių regėjimo suprastėjimo priežasčių. Negalvojau, kad tai tiek susiję su psichologinėmis priežastimis, saugumu ir visu mūsų gyvensenos ir požiūrio į gyvenimą būdu. Mokausi būti atvira sau ir kitiems; tampu sąmoningesnė ir jaučiu kokį didelį išjudėjimą dovanojo dalyvavimas šiame kurse. Ir tai tik kelio pradžia, – kelio savęs link 🙂 Ačiū!

 8. Su Jūrate susipažinau, kai sudomino jos atliekama iridodiagnostika. Su vyru susidomėję gilinomės į akių rainelės tyrimo rezultatus, sužinojom nauja, o tai ką jau žinojome apie save ir savo sveikatą, pamatėme juodu ant balto – t.y. surašyme. …Užsirašiau ir atlieku pratybas, semiu informaciją ir gebėjimus Psicho-Energetinėse Regėjimo Gerinimo praktikose. Jos tęsiasi ne vieną mėnesį. Verta tą patirti. Verta mokytis iš to, ką Jūratė A.-K. mums teikia. Daug kondensuotos, bet suprantamai pateikiamos informacijos ir praktikų, kurių niekur kitur nesu bandžiusi (esu baigusi kursus pagal M. Norbekovo sistemą, gilinusi į knygas, bet tai ne tai, ko ieškojau…). Svarbiausia, Jūratės teikiami mokymai veikia! …Esu trumparegė nuo vaikystės. Kažkada prieš 20 metų ,,užsikabinau” akinius nuolatinai ir jų dioptrijos vis gilėjo į didesnį ir didesnį minusą. Na, už AKINIŲ… jauties saugesnis. Bet ar ištiesų taip?—Gal tai tik siena tarp Manęs ir supančio Pasaulio? Pratybų esmė – gilintis į save, atrasti/ pažadinti savo prigimtines žmogiškąsias galias ir – žingsnis po žingsnio eiti Geresnio regėjimo, geresnės savijautos, taikos su savimi link. Vedlys šiame kelyje – Jūratė Aleškevičiūtė- Kisielė. Nuoširdžiai dėkui, EINU———-

 9. Ačiū, Jūrate, kad esate. Jūs kaip spindulėlis, nors ne… kaip saulė 🙂 Jūsų vedami kursai stebuklingi – atgaiva ne tik kūnui, bet ir sielai. Pagaliau visos žinios kaip delionė susidelioja į savo vietas. Dėka Jūsų online kursų, pasaulį pradedu matyti kitu kampu ir jis man labai patinka. Labai patiko praktikos ir jų norisi dar. Su nekantrumu laukiu paskaitų. Pagaliau ne tik klausau, bet ir darau praktikas. Jos tokios paprastos ir veiksmingos, tai paskata nesustoti ir daryti praktikas toliau. Ačiū
  Nenorėjau nešioti akinių ir jų niekada nenešiosiu. Na tik treniruoklius 😁

 10. Regresinę meditacinę terapiją norėjau išbandyti praktiškai, nes tik teoriją buvau skaičiusi apie persikėlimus į praeitus gyvenimus. Be galo laiminga esu, kad gavau dovaną pajusti energijų galią. Šis potyris labai reikšmingas būtent dabar mano dvasinio augimo kelyje. Nors sesijos metu teko patirti skaudų praeito gyvenimo įvykį, bet jo parodymas man atvėrė dar daugiau pažinimo durų apie save. Žinau, kad susitikiti su Jūrate padėjo mano vedlys ir įrodė jos pagalba, kad galima ir būtina transformuoti savo karminius blokus. Jūratės profesionaliai atliekamas darbas yra nuostabus, nes jos dėka įmanoma palengvinti savo gyvenimą Žemėje. Ačiū už viską:)

 11. Sveiki, regėjimo terapija efektyvi ir Jūsų minėtu atveju. Tiesiog registruokitės asmeninei konsultacijai ir viską aptarsime, sudarysime programą, bei nuosekliai stebėsime rezultatus. Registracija el.p. aiskusmatymas@gmail.com

 12. Seminaro klausėmės kartu su paaugliu sūnumi, kurio regėjimas paauglystės metais silpnėja žaibiškai. Seminaro tema tokia aiški ir paprastai išdėstyta, kad galima suprasti ir perprasti ir paaugliui ir vyresniam.
  Jau praėjo daugiau kaip savaitė, bet įkvėpti lektorių ir motyvuoti kasdien darome išmoktus pratimus, namų sienos nukabintos įvairiais pratimais gautais seminaro metu. Labai džiaugiuosi atradusi Jūratę, šį seminarą, kuris paremtas moksliniais tyrimais, fizikiniais dėsniais ir istorija. Labai ačiū!!! Likome labai patenkinti ir svarbiausia motyvuoti siekti atsikratyti akinukų.

 13. Visai atsitiktinai sužinojau apie Jūratės vedamus seminarus, bet ta informacija pasiekė mane pačiu laiku, kuomet pradėjau jausti pirmuosius silpnėjančio regėjimo požymius. Ilgai nelaukusi užsirašiau į seminarą ir labai tuo džiaugiuosi 🙂 Tai buvo dvi dienos, pastumėjusios kitaip pažvelgti į savo akis ir pakeisti kasdieninius įpročius.
  Po seminaro, kurio metu ne tik teorijos klausėmes, bet ir darėme pratimus, akys atsigavo ir, grįžtant iš Kauno į Vilnių, vairavimas tamsiu metu nesukėlė akių nuovargio ir įtampos. Silpnėjantį regėjimą labiausiai jaučiau skaitydama knygas, dabar raidės mažiau liejasi, galiu laikyti knygą arčiau. Tad akivaizdu, kad turint Jūratės suteiktą informaciją ir skiriant laiko savo akims bei kasdieninių įpročių keitimui, galima pagerinti regėjimą ir atsisakyti akinių.
  Širdingai dėkoju už naudingą informaciją, jaukią aplinką ir šiltą bendravimą 🙂
  Anželika

 14. Dėkojame Jums už pamokas, kuriose tiek daug mums naudingos informacijos ir patarimų. Šiuo metu visa gimnazijos visuomenė esame sukrutę ir, skirdami visai nedaug laiko, padedame sau aiškiau matyti. Išties be galo Jums esame dėkingi, nes kas dar nežinojo, kad regėjimą gerina ne vien tik akiniai – akių protezai, bet ir akių mankšta, atpalaidavimo pratimai užmerktom akelėm bei kiti įvairūs praktiniai akių užsiėmimai, tai dabar žino, džiaugiasi ir vertina tai. Svarbiausia – rezultatas – ne laikinas nešiojant akinius, bet amžinas aiškiau matant be akių protezų.
  Jūsų dėka ir įgytomis žiniomis, mes matome AIŠKIAU!
  Nuoširdžiai Jums dėkojame!

  Pagarbiai,
  Violeta

 15. Seminaras labai naudingas, veiksmingas, bet labai svarbu, kad pats žmogus gautas žinias taikytų ir norėtų aiškiau matyti. Nuoširdžiai dėkoju jums, Jūrate, už naudingas vertingas žinias kurios padeda matyti.

 16. Laba diena, kovo mėnesį buvau Jūsų seminare Kaune. Kadangi mano regėjimas tikrai prastas (-9), tai po šiek tiek jaučiasi rezultatas, nes jau pradėjau matyti su seniai į stalčių padėtais silpnesniais akiniais.
  Labai patinka Jūsų rekomenduoti akiniai su „skylutėmis“, kurie mano aplinkoje sukėlė didelį susidomėjimą ir klausimą kur juos įsigyti.
  Pagarbiai, Daiva

 17. Miela Jūrate,
  Kiekvieną dieną siunčiame Jums geras mintis, bet tik dabar turiu šiek tiek laiko neskubotam rašymui 🙂
  Viską pradėjome nuo plano, kurį sudėliojau pagal Jūsų savaites. Tos lentelės pas mus kabo namie ir darbe.
  Pratimams skyrėme visą vasarą ir nuo pirmadienio pradedame daryti pirmadienį pirma savaitė, antradienį antra savaitė ir t.t.
  Pratimus mūsų šeimoje atlieka trys vaikai. Kai manęs nebūna namie, eigą pareguliuoja didžioji . Vaikai neblogai susigaudo, ką
  daryti. Iš pavadinimų supranta, kokį pratimą prašome atlikti. Taip pat geriame arbatas, valgome uogas. Tik citrinvyčio uogų niekaip nepavyksta rasti 🙁
  Dirbant su lentele rezultatai jaučiasi labiausiai. Po truputį judame prie vis kitos eilutės ir tolstame tiek, kiek leidžia kambario dydis.
  Ypač tai pasijautė, kai atsirado pratimų „piratiškai“. Pagrindinis mano rūpestis – tai puikus nusiteikimas ir jo palaikymas, atliekant pratimus.
  Manau, kad tai esminis dalykas puikiam rezultatui. Geram tonusui palaikyti griebiuosi Narbekovo skaitinių, kurie padeda, kai šypsena
  norėtų dingti.

  Ačiū, kad esate su mumis.

  Pagarbiai
  Diana

 18. Labai naudingos žinios, iš vienos pusės, jos labai paprastos, tačiau kaip visuomet, stebuklai yra paprastume 🙂 Be to, dėstymas labai informatyvus ir aiškus. Nuoširdus dėkui daktarei, tikiu, kad akinukų greitai nebereikės .

 19. Labai rekomenduoju apsilankyti sios nuostabios Meistres seminaruose. Suzinojau tikrai daug ir vertingos informacijos. Pratimai kuriuos nurode veikia. Nors dar tik kelios dienos, bet matau ryskius teigiamus pokycius. Taip pat labai patiko pacio seminaro atmosfera, Jurates balsas toks ramus ir grazus kartu su sypsena nesa zodzius i musu ausis, o paciam akyse svieseja ir ateina supratimas 🙂 Aciu uz perduotas zinias seminaro metu, nesiu toliau ir kitiems. Visi kam rupi akiu sveikata rekomenduoju registruotis ir ateiti i sekancius seminarus, tikrai nesigailesit.

 20. Labai dėkoju už seminarą.Kiekvienas Jūsų ištartas sakinys yra svarbus mano akytėms ir sveikatai.Naudosiu Jūsų pateiktą informaciją,tikiuosi pagerinti regėjimą ir bendrą sveikatą.
  Sėkmės Jums.

 21. Esu labai dėkinga už ypatingai informatyvų seminarą – labai daug medžiagos, naujų minčių, patarimų. Visi pratimai išaiškinti iki smulkmenų. Belieka tik pačiai neapsileisti ir padirbėti su savo akimis. Man paliko įspūdį Jūsų pačios gyvos ir žibančios akys. Norėčiau kad ir mano, bei visų kitų seminaro dalyvių akys įgautų tokį spindesį. Ačiū Jums už viltį.

 22. Ačiū Jums už rekomendacijas.Jau šiandien pradėjau kitaip žiūrėti,tiesiog stengiuosi išnaudoti visas galimybes.Eidama gatvėje  akimis apibrėždavau namus(dariau keturkampį),žvilgsniu dariau tiesę nuo stulpo iki kito stulpo ir žemyn aukštyn,stengiausi žiūrėti „aštuoniuke”.Laukdama pas odontologą,pamačiau laikrodį,tai dariau pratimą „ciferblatas”,ant sienos kabojo  paveikslas-tai padariau  akimis „keturkampį”.Labai nesunkus pratimas „7 žingsniai”,gal tik todėl,kad tik pradžia. Anksčiau net nepagalvodavau,kad galima į aplinką žiūrėti kitaip.Labai Jums ačiū. Stengsiuosi daryti pratimus,jei tik nelauktai neaplankys tinginukas. Gera dabar,kai atostogos,bet tuoj į darbą-o tada,kad tik ryžto nepritrūktų.
  Sėkmės Jums visuose darbuose ir moksluose! Lauksime ir Jūsų naujos knygos!

 23. Labai dėkoju už seminare taip puikiai išaiškintą medžiagą.

 24. Seminaras labai patiko.Tikrai buvo naudingas,nes tai buvo ne vien sausi pratimai,bet į šią problemą pažvelgta žymiai giliau.Pratimus su dukra bandėm daryti ir anksčiau,tačiau rezultatų nepasiekėme.Ačiū,kad padėjote patikėti,kad tai tikrai įmanoma,reikia tik nuoseklai pritaikyti gautas žinias.Ačiū už jūsų nuoširdumą ir meilę tam,ką darote.

 25. Ačiū Jums už seminarą. Supratau, kad ne prigimtis lemia, o gyvenimo įpročiai… Pasistengsiu juos keisti vardan geresnio regėjimo.

 26. Ačiū Jūratei už tikrai puikų seminarą.
  Už išmintingai ir konkrečiai išdėstytą informaciją, įtraukiant tiek tradicinės medicinos žinias apie akių patologijas ir taikomas korekcijos galimybes, tiek holistinį požiūrį į patį žmogų. Labai džiaugiuosi, kad trūkstamos grandys apie ligų kilmę ir gydymo galimybes (ne tik akių patologijoje) yra aiškiai pateikiamos žmogaus, kaip visapusiškos įvairialypės (dvasia, siela, bioenergetika, fizinis kūnas) esybės kontekste. Tokios žinios turi plisti visuomenėje! Ir jos sparčiai plinta! O tai savo ruožtu tikiu, kad įgalins tiek taip vadinamų rytų žinių, tiek vakarų žinių plėtojimą ir jų sintezę žmonių gerovei.
  Ačiū už nuoširdų ir rūpestingą dėmesį kiekvienam.
  Mūsų skubos ir sumažėjusio dėmesingumo svarbiausiems dalykams pasaulyje, Jūsų rekomenduoti pratimai – tikra gyva atgaiva!!!

 27. Seminaras buvo labai geras. Apjungtos tradicinės medicinos (vakarų) ir netradicinės (rytų) žinios, kurios duoda pilną holistinį suvokimą ir įvairius pratimus. Pilnai paruošta programa, kuri priderinama prie kiekvieno asmens individualiai. Po seminare darytų pratimų jautėsi regėjimo pagerėjimas, gyvesnis ir ryškesnis vaizdas. Lektorė labai nuoširdi ir paprasta, atsakys į bet kokį klausimą, skirs kiekvienam dėmesio tiek kiek reikės.

 28. Seminaras, kuriame buvo ne vien išdėstyta sausa medžiaga, kaip vartyti akis, bet paaiškinta ir giliau. Paaiškinta, kaip veikia mūsų akys, mūsų smegenys, buvo ir daug praktikos. Patikėjau, kad jūsų duoti pratimai, patarimai kaip ir ką daryti, kad atsistatytume regėjimą, padės. Nors buvau jau ne kartą bandžiusi daryti pratimus, bet tikriausiai nebuvau iki galo patikėjusi, kad iš tiesų galiu nusiimti tuos „ramentus” nuo veido. Ačiū už jūsų nuoširdumą.

 29. Labai dėkoju už saminarą. Gavau daug praktinių žinių ir labai džiaugiuosi, kad buvo skirta dėmesio dvasinei sveikatai. Žinau, kad pasigerinsiu rėgėjimą, nes pirmuosius rezultatus jau jaučiu. Džiaugiuosi, kad esate ir siunčiu didelį nuoširdų apkabinimą visiems dalyvavusiems, dalyvausiantiems ir ypač Jūratei. 🙂 Mes kiekvienas turime jėgų viduje keisti dalykus. Nepamirškim! <3 Mylėkim vieni kitus ir laimingesni būdami tapsime sveikesni!

 30. Esu laiminga, kad pasirinkau Jūsų seminarą. Labai išsamiai ir paprastai išdėstėt medžiagą. Jūsų pasitikėjimas ir ramybė pakerėjo. Grįžau namo pasitikinti ir rami, kad mano regėjimas tikrai pasikeis , o akių tinklainė sustiprės ir daugiau nebeprireiks lazerio pagalbos. Tikiuosi, kad bendrų pastangų dėka padėsim ir mano dukrai.
  Dėkui už suteiktas žinias ir nuoširdumą.

 31. Dėkoju likimui, kuris atvedė pas Jus. Širdingas dėkui Jums už suteiktas viltis, naujas mintis ir kitokį požiūrį į regos sutrikimus.
  Atėjau pas Jus vardan savo sūnaus, kuriam per du metus akytės susilpnėjo iki -3,75. Negaliu sau atleisti, kad nuleidau rankas ir patikėjau gydytojų paistalais, kad tai tik blogės ir su tuo tik reikia susitaikyti. Aš ir pati tiek pat nematau ir su kontaktiniais lęšiais gyvenu jau bene 20 metų. Visą regos atstatymo programą darau kartu su sūnumi, kad būti jam pavyzdžiu ir didžiausiu palaikymu. Laukėme Jūsų seminaro 6 sav, per tą laiką darėme vos kelis Jūsų pratimus ir to pakako, kad įsitikinti, kad tai tikrai veikia! Sūnui pasilpninau akinukus iki -2,5 , sau iki – 2,75 ir jau dabar su šiais akinukais jaučiamės gerai. Su dideliu užsidegimu pradedame išsamią Jūsų regos atstatymo programą ir turime labai didelių tikslų.
  AČIŪ JUMS KAD SKLEIDŽIATE TIKRĄ GĖRĮ IR MOKOTE ŽMONES SUSIKURTI SAU STEBUKLUS.

 32. Labai Jums ačiū, pirma, už dviejų dienų seminarą, kurio naudą jau pradedu jausti ne vien pratimų atlikimu, bet ir viduje, kūne, sieloje atsirandančiais pokyčiais. Jaučiu didelį norą gyventi sveikiau, ramiau ir protingiau. Labai daug išgirdau naudingų dalykų, kurie atrodo tokie paprasti ir čia „šalia”, ir ne kartą girdėti, bet neišgirsti. Be abejo, buvo ir labai daug naujų dalykų.
  Po Jūsų rekomenduotų sąnarių pratimų rytais jaučiuosi daug žvaliau, o ryte neužsidėjus akinukų išbuvau 2 valandas ir tikrai mačiau viską, ką man norėjosi ir reikėjo matyti!

 33. Labai noriu kartu pasidžiaugti – dukra ( 8 m. ) penktadienį atrado, kad televizorių mato jau aiškiau!!! Ji lygina tą patį atstumą (nuo minkštasuolio).

  Esu Jums labai dėkinga.

 34. Dėkoju už suteiktas žinias, dėkoju, kad darote tai, – ką darote… Man patiko Jūsų seminaras, pratimų ir suvokimo dėka tikrai pagerėjo mano regėjimas ir savijauta, AČIŪ Jums. Sėkmės toliau skleisti žinias ir iki susitikimų seminaruose. Pagarbiai

 35. Ačiu Jums už suteiktas žinias, kaip rūpintis savo regėjimu.Ne paslaptis, kad trumparegių regėjimas turi tendenciją tik silpnėti, bent jau taip teigia medikai, o Jūsų seminaro metu sužinojom, jog alternatyva yra, ir patys sau galime padėti-tereikia žinių, suvokimo ir pastangų. Dėkui Jums, kad dalinatės savo atradimais. Sėkmės!

 36. Jūsų paskaitos, ne tik apie akis ir regėjimą, tai paskaitos apie gyvenimą, jo kokybę.
  Tai kitoks požiūris, žvilgsnis į mus supantį pasaulį.
  Jūsų šiluma ir nuoširdumas įkvėpė mane patikėti savimi, patikėti žmogumi.
  Aš tikiu, jei pavyko Jums, pavyks ir Mums.
  Didelis Ačiū ir Sėkmės toliau skleidžiant šią žinią… 🙂

 37. Turiu sūnų, kuriam pradėjo silpti akys per metus pasilpo iki -1. Susirūpinau, nes pats 10m išnešiojau akinius ir žinau kas tas yra ir įsitikinau kad akiniai tik gadina akis, o ne gydo. Nors ir buvau nusipirkęs knyga „Atstatyk regėjimą pats” ar kažkaip panašiai, bet man nepavyko pagal tas metodikas atsistatyti regėjimo. Gal dėl informacijos išsamumo ir gilumo trukumo…
  Ir taip gavosi kad pasiryžau akių operacijai LASIK, nes jau buvau išsigandęs, akys vis silpo ir silpo. Po operacijos silpimas sustojo ir regėjimas atsistatė, tačiau niekas man negarantavo dėl gero regėjimo senatvėj ir panašiai. Tai dabar belieka laukti ir tikėtis kad viskas bus gerai.
  O vaikui nesinori darytis tos operacijos ir be to niekas jos nedaro kol nesulauki pilnametystes, ir kol nepablogėja akys žemiau -3 plius dar ragenos storis ir t.t.
  Ir kažkaip užkliuvo akių seminaras pas Jūratę, kuris sudomino. Ir ėjau su viltimi, kad kažkas čia bus tokio kas pagelbės sūnui su regėjimu.
  Nuėjau ir nenusivyliau po keliu savaičių jis jau sėdėdamas galiniame suole be akiniu mato kas ant lentos parašyta. Dar truputi trūksta, bet manau dar kelios savaites ir viskas bus kaip buvę.
  Aš pasakyčiau, kad svarbiau yra supratimas kas kaip ir kame nei pati metodika regėjimo atstatyme. Kaip sakoma metodika tai tik tablete, o supratimas kas kaip ir kame tai ligos priežasties žinojimas.
  Ir tik palankęs šį seminarą supratau kodėl man tada vaikystėje nepadėjo ta knyga susigrąžinti regėjimo.
  Sakyčiau paradoksas, kad taip pigiai ir nesudėtingai galima atsistatyti regėjimą ir turbūt šios metodikos senai žinomos, tik gal trūkdavo tokių idėjininkų kaip Jūratė. Kodėl idėjininkų, o todėl kad ji, manau, tai daro iš idėjos, nei dėl pinigu. Nes pvz. didesnis biznis yra pardavinėti akinius, kokius nors vaistus ar net akių operacijų irangą….
  Linkiu jai sėkmes ir esu labai jai dėkingas.

 38. Noriu padėkoti, kad nurodėte kelius kaip rasti atsakymus į klausimus, kurie jau kurį laiką nedavė ramybės. Esu mama, auginanti tris vaikus, ir tiesiog negalėjau nieko nedaryti, matydama, kad vaikų regėjimas silpsta. Akinukų neskubėjome įsigyti, akių mankštai naudojame Pankovo akinius. Bet… Kaip minėjote yra priežastis, mūsų nusistatymas, protas, siela ir dvasia. Lyg ir viskas girdėta. Bet seminaras padėjo susisteminti žinias ir svarbiausia patikėti, kad viskas darosi labai paprastai. Reikia tik noro pamilti save. Tikrai žinau, kad po vasaros akinukų mano vaikams nebereikės 🙂

 39. Ačiū. Jūsų paskaitos, patarimai, pamokos iš tiesų nepaprastos ir vertingos. Jūsų nuoširdus bendravimas – užburiantis. Sėkmės darbuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *