Tai- naujas požiūris į regėjimo sistemą,
Naujos praktikos, stiprinančios regėjimą.
Metodai, kurie padės ne vien tik pagerinti regėjimą, bet ir sustiprinti visą fizinę ir psichinę sveikatą.
Ar tai įmanoma?
Taip!
Paprasti, bet neprasti būdai,  skatinantys smegenyse formuotis naujas neuronų jungtis, kurių dėka žmogus mato aiškiau, jaučiasi sveikiau ir gyvena produktyviau.

 „Kai prieš 15 metų pradėjau dirbti su natūralia regos terapija, Aiškaus Matymo Akademijoje mokiau įvairių praktikų: Beitso, Norbekovo, Pankovo, Agarvalo ir daugelio kitų. Ilgainiui, stebėdama žmonių rezultatus ir pokyčius, bei derindama praktikas su savo specializacija, suradau veiksmingus būdus, kuriais veikiamos ne vien akys, bet ir visa regėjimo sistema”.

 Tai būdai, atliekami kūnu, bet formuojantys nervinius regėjimo žemėlapius smegenų žievėje. Tai padeda geriau matyti. Tai sustiprina sveikatą iš esmės.

Yra psichosomatika, kai psichika įtakoja kūną ir yra somapsichika, kai per kūną veikiame savo nervinę sistemą. Tai mes ir darysime.

Kūno pagalba stiprinsime neuronines jungtis ir skatinsime regėjimo smegenis veikti efektyviau. Tokiu būdu regėjimas aiškėja, sveikata gėrėja.

Yra tik dvi sąlygos: didelis noras ir  truputis laiko.

Jums nereikia vartyti akių, norint sustiprinti jų raumenis, ir tikrai to nereikia daryti visą gyvenimą, kaip kalba  daugybė akių pratimų  skelbėjų. Tai yra nenatūralu, tai dirbtina.

Manoji metodika paremta  mokymu matyti, natūraliai, be įtampos, švelniai ir svarbiausia- efektyviai.

 Tuo tikslu aš parengiau  tokio mokymo matyti efektyviai praktikų kursą, į kurį kviečiu jungtis ir jus.

 Kaip vyksta užsiėmimai:

Visą kursą sudaro 17 valandų, 17 praktinių pamokų, kurių kiekvienos trukmė 1 val. Įrašus galėsite peržiūrėti jums patogiu laiku.
Mokymus veda: specialistė ir autorė Jūratė Aleškevičiūtė.

Daugiau apie  vedėjos veiklą galite sužinoti čia:  https://juratesatja.eu/apie/

Kaip prisijungti :

Parašykite prašymo laišką  el.paštu   aiskusmatymas@gmail.com