Apie mane

Esu Jūratė  Satja Aleškevičiūtė-Kisielė, Natūralios Regos Terapijos licencijuota optometrė- iridologė, Satya Optikos steigėja ir vadovė, jau 20 metų dirbanti šį darbą. Nuo 2013 metų vedu regresinės hipnoterapijos ir reinkarnacijos sesijas. Esu   natūralios regos terapijos centro Aiškaus Matymo Akademija įkūrėja. Teko gilintis ne vien į Vakarų, bet ir į Rytų mediciną, mokiausi akupresūros ir taškinio masažo, baigiau psichonomikos ( E.Cvietkovo mokykla) ir energetinio gydymo bei infomatymo ( InfoVision) studijas pagal akademikų V.Bronikovo ir M.Komissarovo ( JAV ) metodiką. Esu sertifikuota iridodiagnostikos specialistė, nustatanti žmogaus organizmo būklę iš jo akių rainelės. 2016 m. parašiau ir apgyniau akademinį darbą tema : “Šviesos impulsinės terapijos įtaka regos aštrumui“. Taip pat esu knygos “Sveikų akių vadovėlis“ autorė.
Savo pavyzdžiu liudiju ir mokau sveikos gyvensenos, esu  kvantinio gydymo meistrė-mokytoja, bionergetikė, regresinės meditacijos ir hipnozės mokytoja, biolokacijos specialistė, Crystal Viewing meistrė, jogos instruktorė. Turėdama prigimtinius gebėjimus jausti energijas ir jas nukreipti tinkama linkme išgydymui, jau 20 metų dirbu su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais. Konsultuoju, padedu gyti ir suvokti save naudojantis psichonomika – dvasios dėsnių žinojimu ir gyvenimu pagal juos.

Kai kada žmonės painioja mano regėjimo gerinimo veiklą su sveikuoliškų entuziastų akių mankštų stovyklomis.
Noriu patikslinti: esu licencijuota regos priežiūros specialistė, todėl manosios akių mankštos, regėjimą stiprinančios praktikos, žinios, patarimai yra kompetetingai pritaikomi ir parenkami atsižvelgiant į kiekvieno žmogaus regėjimo būklę.
Žmonės gali turėti įvairių regėjimo sutrikimų, todėl būtina kiekvienam asmeniškai patarti, parinkti tik jam geriausiai tinkamus pratimus, regėjimą koreguojančias, akių stiprinimo ir priežiūros priemones. Be abejo, yra bendrosios žinios, bet asmeniškas konsultavimas- visų pirma.
Būtent todėl aš nerengiu regėjimo mankštų stovyklų, nes jose neįmanoma pasiekti atsakingo ir kompetetingo požiūrio į kiekvieną dalyvį.
konsultuoju asmeniškai, įsigilinu į kiekvieną regėjimo situaciją, užduodu kontrolinius klausimus ir tik po to rengiu asmenines regėjimą stiprinančias ir gerinančias programas, kurias atsiunčiu su nuosekliais paaiškinimais. Žmogus nėra paliekamas likimo valiai pats, mes bendraujame, sekame progresą, deriname tolimesnius žingsnius.
Taigi, prašau, nepaniokime Aiškaus Matymo Akademijos veiklos su sveikuoliškomis akių mankštų pratybomis.
Video reportažas tik papildo mano pasisakymą.
Iki susitikimų skaidriose žvelgsenose!

2023 kovo mėn. interviu žurnale ” Ko gydytojai nepasako”

Sritys

Tik per vidinius pokyčius, per savo asmenybės transformaciją galimi išoriniai pokyčiai. Tad norint aiškiai matyti, reikia pradėti tikėti savimi, pasitikėti savo kūnu, prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir išsilaisvinti iš šiuolaikinės propagandos priemonių brukamų prietarų ir klaidingų pažiūrų. Naudodamiesi mano patarimais, karts nuo karto patirsite aiškaus matymo proveržius- netikėtai pastebėsite, kaip iki tol blankiai matomi daiktai tapo labai ryškūs. Pastebėsite, kaip keičiasi jūsų įsitikinimų sistema ir sąvokas „Pasaulis agresyvus“, arba „ Būti savimi- rizikinga“ keis pozityvių įsitikinimų sistemos su teiginiais- „Šis pasaulis yra draugiškas“. Aiškiai suvoksite, jog seni įsitikinimai buvo klaidingi ir tai, kaip iki šiol matėte pasaulį, tebuvo tik iškraipyti pasaulio, praėjusio pro jūsų emocijų filtrą, vaizdai. Aiškaus matymo blyksniai leis dar labiau pasitikėti savimi ir savuoju pasirinkimu, nes tomis akimirkomis aiškiai suvoksite, jog geras regėjimas iš tiesų egzistuoja jūsų sąmonėje. Ir kaskart, kai jus vis dažniau aplankys gero regėjimo proveržiai, jūs pastebėsite, jog tai jau nebe nauja sąmonės būsena, o natūrali vidinė jūsų būsena, kuri visą laiką viešpatavo jumyse iki tol, kol jūs netekote aiškaus matymo. Ir todėl tikrasis šio, gero regėjimo susigrąžinimo metodo tikslas, nėra siekis atskleisti jums kažką kardinaliai naujo, o tik iš naujo atrasti senas tiesas ir susigrąžinti tai, kas jums priklauso- aiškų matymą. Nuosekliai siekiant aiškaus matymo, sąmonė vis labiau išsiplės ir net patys nepastebėsite, kaip vis dažniau susidursite su šiam laikmečiui reikalinga informacija, pradėsite sveikiau maitintis, produktyviau ir aktyviau leisti laisvalaikį. Svarbiausia- pasikliauti savo vidiniu balsu. Kūnas keičiasi lėčiau, nei sąmonė. Atsipalaiduokite, siekiant praregėti, teks ir aiškiai matyti. Tereikia mesti iššūkį sau pačiam ir pasiryžti išvysti tai, ko stengiatės nepastebėti.
„Apjungusi medicinines akių priežiūros žinias, oftalmologo H. Beitso natūralius regos stiprinimo pratimus ir Tibeto bioenergetines praktikas bei kinų medicinos žinias, aš sukūriau savą regos sustiprinimo metodiką.  Šios metodikos dėka daugelis mano kursų lankytojų jau pasigerino savo regėjimą. Kiekvienas žmogus yra unikalus ir kiekvieno regėjimo ydos yra savitos, todėl skatinu susisiekti su manimi ir tik asmeniškai pasikonsultavus vadovautis viešai išdėstyta medžiaga”-  Jūratė Satja