„Turime išmokti mums skirtas pamokas“

„Jei nesiseka kasdienybėje ar šlubuoja sveikata, pasigilinkite į savo gyvenimą. Gal kažką darote ne taip? O gal būti sėkmingais trukdo klaidingi gyvenimo įsitikinimai? Jei norėsite, atsakymus tikrai rasite“, – užtikrina regresinės meditacijos ir hipnozės mokytoja, optometrė Jūratė Aleškevičiūtė.

Kalbėjosi

JŪRATĖ BRATIKIENĖ

jurate.bratikiene@zlg.lt

 ŽURNALAS ” Ji ” , Nr. 13 / 2017.03.30-04.05

Minčių galia

Nematoma pasaulio puse optometrė – iridologė Jūratė Aleškevičiūtė domėjosi jau vaikystėje. „Mane traukė netradiciniai dalykai, – pradeda pasakojimą. – Būdama vos dvylikos metų supratau, kad patys esame pajėgūs įveikti negalavimus. Tuo įsitikinau, kai savo minčių galia per naktį išsigydžiau supūliavusią kojos žaizdą. Sakysite, stebuklas? Bet juk ir mokslininkai pripažįsta, kad minčių galia – galingas įrankis. Stebuklas yra pats gyvenimas – esame dieviškos būtybės, galinčios pasiekti labai daug. Mūsų sąmonė yra beribė, tik daug kuo netikime. Gyvenime daugelis esame linkę matyti tik tai, ką pažįstame. O ko nepažįstame, neretai ignoruojame.

Kai man buvo trylika, jau skaičiau rimtą literatūrą. Patiko Vydūno, A. Maceinos raštai. Savarankiškai susirasdavau knygas, o nesuprantamus žodžius pasitikrindavau tarptautinių žodžių žodyne. Vėliau į rankas pateko D. Mudžio knyga „Gyvenimas po mirties“. Godžiai skaičiau apie žmones, patyrusius klinikinę mirtį.“

Išlavinti intuiciją gali kiekvienas

Jūratė Aleškevičiūtė tikina, kad daugelio žmonių gyvenimas klostytųsi kur kas palankiau lavinant intuiciją. „Kiekvienas žmogus – intuityvi būtybė, tik vienų intuicija natūraliai nuo prigimties stipresnė, kitiems, kad būtų pajėgūs priimti teisingus sprendimus, tenka ją lavinti, – aiškina psichonomikos ir energinio gydymo studijas baigusi specialistė. – Noriu pabrėžti, jog intuiciją išlavinti pajėgus kiekvienas. Išmokus išvalyti savo protą nuo įkyrių minčių gebėsime išgirsti vidinį balsą. Sustabdyti nevaldomą minčių tėkmę galima įvairiais būdais. Vieni žmonės užsiima joga, kiti medituoja… Nesvarbu, kokį kelią pasirinksite, svarbiausia – praktikas atlikti reguliariai ir nuosekliai. Kasdien galite atlikti vieną paprastą pratimą. Paimkite baltą popieriaus lapą ir pačiame centre nusipieškite juodą tašką. Pasidėkite lapą ištiestos rankos atstumu ir susikoncentravę į jį žiūrėkite. Jei į galvą atklys minčių, nesipriešinkite joms, priimkite ir tuojau pat paleiskite. Tada vėl susikoncentruokite į tašką. Kai taps sunku žiūrėti, ims tekėti ašaros, užsimerkite ir tą patį tašką matykite savo vidiniame ekrane. Ilgą laiką atlikdama šį pratimą išsiugdysite puikią intuiciją – savo vidiniu matymu galėsite pamatyti ir pamirštus savo ankstyvos vaikystės įvykius ar praėjusių gyvenimų vaizdinius. Kam to reikia? Regresinės meditacijos metu „pasikapstyti“ po savo praeitį išties labai naudinga, nes dažai mes gyvename užstrigę įvairiose situacijose, neigiami praeities įvykiai trukdo mums žengti į priekį šiame gyvenime. Vien pamačius, priėmus bei įsisąmoninus praeities įvykius, pavyksta harmonizuoti santykius su kitais žmonėmis, išsilaisvinti iš sudėtingų praeities situacijų. Tačiau tai nereiškia, jog toliau galima gyventi bet kaip – visą gyvenimą reikia save tobulinti, dirbti su savo trūkumais. Kad sėkmingai gyvenime žengtumėte į priekį, siūlyčiau daryti dar vieną pratimą – pasiimkite popieriaus lapą, padalinkite jį į dvi dalis, vienoje pusėje surašykite, kokias savybes savyje norėtumėte patobulinti, o kitoje – patinkančias savo savybes. Surašius tampa aiškiau, su kuo dar reikia padirbėti. Dažnai esame linkę dėl savo bėdų, negalavimų kaltinti kitus. Ar žinote, kuo rytiečiai skiriasi nuo vakariečių? Pastarieji, vos sunegalavę, iškart bėga pas gydytoją ir prašo vaistų arba net yra linkę pasidaryti operaciją. O rytiečiai susirgę kreipiasi į žiniuonius ir klausia, ką turi pakeisti savo gyvenime, kad pavyktų atsikratyti negalavimų.“

Jautė galinti daugiau

Baigusi optometrijos mokslus penkiolika metų Jūratė Aleškevičiūtė dirbo įprastą optometrės darbą. „Bet laikui bėgant supratau, kad turiu plėsti savo darbo ribas ir galiu dar labiau padėti žmonėms, turintiems regos sutrikimų, – pasakoja optometrė. – Pradėjau daugiau domėtis regos terapija. Kadangi tai yra alternatyvus optometrijos mokslas, universitete su juo supažindinti buvome tik labai nedaug. Kadangi pati nešiojau akinius, išsikėliau tikslą – visiškai atstatyti savo regėjimą. Per pusę metų tai pavyko – akinių man visiškai nebereikia, susigrąžinau puikų regėjimą. Dabar žinau, kad prastas regėjimas – mūsų klaidingo požiūrio į gyvenimą, įvairias situacijas pasekmė. Gero regėjimo nesukursime neišsiaiškinę prasto regėjimo priežasčių. Norint atstatyti regėjimą, labai svarbi regresinė terapija, kurios metu išsiaiškiname, kas mums trukdo matyti aiškiai.“ Pasak kvantinio gydymo meistrės, apsisprendus išbandyti regresinę meditaciją, hipnozę, svarbu ne tik mokėti pasinerti į tam tikras gilias būsenas, bet ir harmoningai iš jų išeiti. Todėl stačia galva, be mokytojo nereikėtų jų pradėti praktikuoti.

Keiskite požiūrį ir gyvenimas pasikeis

Šiandien Jūratė Aleškevičiūtė, sėkmingai darbe taikanti energinio gydymo metodiką, sako, kad jai labai gelbsti ir kinų medicinos mokslas, kurio mokėsi. „Pastarojoje medicinoje kalbama apie energijos srautus mūsų kūne. Išsiaiškinę biologiškai aktyvius kūno taškus bei juos veikdami, galime pagerinti savo sveikatą. Šiais laikais pažangūs gydytojai jau nebežiūri į žmogų kaip į fizinį kūną. Mokslininkai įrodė, kad esame daugialypiai, o padėti sau galime įvairiais būdais“, – užtikrintai sako natūralių gydymo būdų propaguotoja.

Į klausimą, ar esame pajėgūs išsiaiškinti visų mus varginančių negalavimų priežastis, J. Aleškevičiūtė atsako šypsodamasi: „Viskas Visatoje yra teisinga, o mums duodama sužinoti tiek informacijos, kiek esame pajėgūs jos priimti. Jei pasiseka pakeisti požiūrį į tam tikras gyvenimo situacijas, keičiasi ir mūsų fizinė tikrovė. Pastaroji ir yra mūsų požiūrio į pasaulį atspindys. Kokį požiūrį turime, tokia mūsų aplinka ir yra.“

Nėra idealaus gydymo būdo

Netradiciškai dirbanti optometrė praktikoje taiko Teta gydymą (ThetaHealing® – pasaulyje patentuota metodika). Ji sako, kad tai veiksmingas transformacijos metodas, kurio metu mūsų smegenys veikia teta bangų dažniu. Per šias praktikas prisimename, kas esame iš tikrųjų, galime sužinoti ir tikruosius savo gyvenimo uždavinius. Metodas suteikia galimybę panaudoti paslėptus smegenų resursus. Tai ir pažadina mūsų įgimtą intuiciją, gebėjimą dvasiškai ir asmeniškai tobulėti, gydyti save bei kitus, atveria daug naujų galimybių. „Šiame amžiuje Teta gydymą praktikuoja tūkstančiai žmonių įvairiuose pasaulio kampeliuose, nes išbandę jį įsitikina, kad natūraliais būdais galima išsivaduoti iš negalavimų bei pakreipti gyvenimą daug geresne linkme. Mūsų smegenys veikia teta bangų dažniu ir tada, kai miegame. Sąmoningai, meditacijos metu būnant šioje būsenoje paprasta suvokti savo klaidingus įsitikinimus“, – sako specialistė. Tačiau ji įsitikinusi, kad siekiant įveikti sunkius negalavimus, naudinga taikyti kelis skirtingus metodus, kurie tarpusavyje vienas kitam neprieštarauja. „Vieno idealaus mokymo ar gydymo būdo nėra. Tai, kas yra idealiausia, turime savyje, o skirtingos praktikos tik padeda tai atskleisti, – pabrėžia holistinio gydymo šalininkė. – Žmogaus gebėjimas atsirinkti veiksmingiausius metodus ir yra didžiausias jo turtas. Pati praktikas renkuosi atsižvelgdama į jų mokytojus. Pavyzdžiui, jei apie sveiką mitybą kalba antsvorį turintis žmogus, aš juo tikrai nepatikėsiu. Todėl visas praktikas, kurias siūlau žmonėms, išbandau pati, įsitikinu jų veiksmingumu.“

Kodėl kartojasi gyvenimo pamokos

Jūratė Aleškevičiūtė sako, kad šiame gyvenime viskas labai pagreitėję, pamokos mums ateina tučtuojau, todėl žmonės neretai sako, kad jaučiasi lyg būtų įsisukę į užburtą ratą, kuriame kartojasi tie patys įvykiai. „Bet kol mums skirtų pamokų neišmoksime, tol jų ir bus mūsų gyvenime“, – aiškina regresinės meditacijos specialistė.

Vienas didžiausių šių laikų žmonių trūkumų, pasak J. Aleškevičiūtės, yra negebėjimas priimti visos informacijos: „Geriame ją mažais gurkšneliais“. Puldinėjame į visas puses, daug blaškomės ir iš kiekvienos srities pasiimame po mažą dalelę informacijos. Tačiau prarandame galimybę bent į vieną metodą pasigilinti iš esmės. Žmonėms stinga susikaupimo, koncentracijos, kantrybės. Net knygą perskaityti ne kiekvienam šiuolaikiniam žmogui yra lengvai įveikiama užduotis. Regėjimo susilpnėjimas taip pat rodo pernelyg didelį godumą informacijai. Kai smegenys jau nebepajėgia susidoroti su per dideliu jos kiekiu, ima prastėti mūsų regėjimas.“ Dar vienas, pasak specialistės, vakariečiams būdingas bruožas – noras atsakomybę užkrauti kitiems. „Bet mes patys esame atsakingi už save. Kartais demonstruojame ir pernelyg didelę atjautą, už kitus darome visus darbus, tačiau žmogui reikia duoti meškerę, bet ne jau pagautą žuvį. Esame labai smalsūs, žingeidūs, protingi, intelektualūs, tačiau mažai turime išminties. Nepasimesti šių dienų informacijos jūroje padeda ir meilė sau, susitelkimas į savo vidų, pagarba sau bei aplinkiniams.“

Audio įrašas, Žinių radijas:

LAIDOS ĮRAŠO GALITE KLAUSYTIS :
http://www.ziniuradijas.lt/laidos/gyvenu-sveikai/gyvenu-sveikai-33?soundtrack=1

Audio įrašas, Laida rusų kalba:

žURNALAS „EDITA”- 2017- O4.

    

Akių siunčiami signalai: gali įspėti net apie baisiausias ligas

Vytenis Miškinis,

www.DELFI.lt 2017 m. gegužės 2 d. 17:49

DELFI susisiekus su mokyklos „Aiškus matymas“ įkūrėja ir iridologe Jūrate Aleškevičiūte, ji pasakoja, kad apie šį tyrimo būdą jau žinojo senovės Indijos ir Kinijos gyventojai, jį taikė ir Hipokratas.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sveikata/regejimo-gidas/akiu-siunciami-signalai-gali-ispeti-net-apie-baisiausias-ligas.d?id=74523212

 

Iridologija: akyse atsispindi ne tik siela, bet ir kūnas

16 gruodžio 2015
 
 

 

Buvusi optometrė: akiniai regėjimo negerina

2015-10-25 05:00:00
Darius Sėlenis

 

Susigrąžinti gerą regėjimą patiems? Kodėl gi ne!

15 spalio 2015

 

Į rugsėjį – be akinių

Akiniai turbūt daugelį žmonių atvedė į geresnį gyvenimą, nes su jais atsivėrė ryškesnis pasaulis. Jie ilgą laiką buvo politikų ir moksliukų įvaizdžio dalis, o stileivos kas sezoną vaikėsi naujų akinių rėmelių madas…
Šiandien gi, atvirkščiai, natūralios regos terapijos instruktorė, turinti sąsajų su Molėtų kraštu, Jūratė Aleškevičiūtė, sako, jog akiniai – tėra protezai mūsų akims ir jie niekada regėjimo nepagerino….
Jūratė Aleškevičiūtė jau daugiau nei 13 metų vadovauja Satya Optikai, ir kaip ji pati sako, turi ilgametę sėkmingą optometristės patirtį, nes 30 metų propaguoja sveiką gyvenseną ir mitybą, yra Reiki meistrė, „Aiškus Matymas” mokyklos įkūrėja, pati natūraliai susigrąžinusi aiškų regėjimą ir jau 20 metų dirbanti su žmonėmis, norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis. (SKAITYTI TOLIAU :  http://moletaikitaip.lt/index.php/pradzia/239-į-rugsėjį-–-be-akinių )