Teta Gydymas – tai transformuojanti praktika, gydanti žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame bei DNR lygmenyje.

Teta Gydymo metu žmogaus smegenys dirba Teta bangomis, ir  taip  pasiekiamas aukštas sąmoningumas.

Moksliniai tyrimai  byloja, kad Teta smegenų dažnis mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, gerina proto aiškumą ir kūrybinį mąstymą, nuotaiką, išgyjimo galimybes.

Žmonės yra sujungti su savo giminaičiais genų grandinėmis. Tai apjungia praeitį su dabartimi ir dabartį su ateitimi. Žmogaus pasąmonės įsitikinimų, programų pakeitimas dabartyje įtakoja mūsų protėvių ir mūsų pačių veiksmus praeityje , veikia gimines dabartyje ir keičia mūsų ateitį. Teta sesijos metu vyksta DNR aktyvacija, kuri  yra Žemės kolektyvinės sąmonės dalis. Daug žmonių jau suaktyvino savo DNR , tai pradėjo vykti spontaniškai. Šie procesai pilnavertiškai vyksta tuomet, kai  žmogaus smegenyse susiformuoja teta bangų dažnis. Teta fazė-tai labai gili atsipalaidavimo būsena, kuri naudojama hipnozės metu. Šioje būsenoje smegenų bangos sulėtėja iki 4-8 virpesių per sekundę.

Prieš pradedant Teta Gydymą reikia suformuluoti sau tą uždavinį, kurį norėsite spręsti. Jis gali būti  fizinio, sielos, proto lygmenyje (sveikata, gyvenimo situacija, darbas, finansai, santykiai). Arba gal turite norų, kuriuos norėtumėte pasiekti?

Gydymo metu jūs būsite užsimerkę ir atsipalaidavę. Pageidautina, kad jums niekas netrukdytų.

Sritys, kur galiu jums padėti:

Manifestacija – tai norų išsipildymas naudojant gilią Teta smegenų būseną.
Fizinio kūno gydymas.
Sudužusios sielos gydymas – tai procesas, padedantis sustiprinti sielą, kai dideli gyvenimo stresai palieka tam tikrus pažeidimus mūsų biolauke.
Surasti mums labiausiai tinkančią sielą.
Susigrąžinti savo sielos fragmentus, t.y. mūsų gyvybinės energijos daleles, kurių mes netenkame po stiprių emocinių išgyvenimų  (santykiuose su mylimaisiais, skyrybų, netekčių atvejais).
Skyrybos su buvusiu partneriu energetiniame lygmenyje nutraukiant visus ryšius.
Genetinės senėjimo programos pakeitimas.

DNR aktyvacija.
Mus neigiamai veikiančių energetinių reiškinių, prakeikimų neutralizavimas.
Priesaikų, įžadų transformavimas.
Aplinkos,  namų išvalymas.

Konsultacijos vyksta susitikus  arba per skype.