Šviesos terapija arba fototerapija – gydymas šviesa. Gydymo įranga apima šviesos diodus, lazerius, liuminescencines lempas bei didelio galingumo kaitrines lempas. Naudojama tiek vienspalvė (vieno bangos ilgio), tiek viso regimojo spektro (dienos) šviesa. Gydymas šviesa pasitelkiant fotosensibilizatorius vadinamas fotodinamine terapija.

Pankovo akiniai – prietaisas, gerinantis regėjimą ir pristabdantis sunkius akių susirgimus. Tai kvantinės terapijos prietaisas, turintis teigiamą poveikį ne tik žmogaus regėjimui -akims, bet ir gerina pačių įvairiausių organizmo sistemų (tokių kaip imuninės, kraujotakos, CNS) veiklą.

Pankovo akiniai pagerina regėjimą ir sveikatinančiai veikia visą organizmą.

Šis šviesos impulsinis terapijos prietaisas veikia fiziologinių principų pagrindu – žemo intensyvumo kvantinis spinduliavimas per priekinius akies sluoksnius (rageną, rainelę, rainelės šaknį, skleros ekvatoriaus zonas ir somalo-visceralinės funkcinę sistemą (akupunktūrinius meridianus))  daro poveikį viso organizmo ląstelių darbingumo ir gyvybingumo atstatymui.

Šis šviesos impulsinis terapijos prietaisas veikia fiziologinių principų pagrindu – žemo intensyvumo kvantinis spinduliavimas per priekinius akies sluoksnius (rageną, rainelę, rainelės šaknį, skleros ekvatoriaus zonas ir somalo-visceralinės funkcinę sistemą (akupunktūrinius meridianus)) daro poveikį viso organizmo ląstelių darbingumo ir gyvybingumo atstatymui.

Kadangi juose pasireiškia žemo intensyvumo kvantinis poveikis, tai neįšildo ir neardo akies audinių, o tik sustiprina detoksikaciją, sustiprinant metabolizmo procesus ir audinių drenažą visame regėjimo analizatoriuje. Šviesa, eidama per akies rageną, veikia žmogaus organizmą keletą kartų stipriau, nei per odos sluoksnius. Terapijos metu audiniai veikiami kombinuotu trijų spalvų (raudonos, mėlynos, žalios) šviesos impulsu. Šios spalvos labiausiai veikia organizmą.

Pankovo akinių konstrukcijoje esantys šviesos diodai skleidžia šviesos – spalvų impulsinę programą pagal ypatingą impulsų ritmiką, kuri yra artima galvos smegenų delta ritmui (tai ryškiausio atsipalaidavimo ir gilaus miego ritmas).

Kaip pasireiškia poveikis žmogaus sveikatai, naudojant Pankovo akinius?

Šviesos impulsinės terapijos metu, mūsų atveju naudojant prietaisą Pankovo akinius, šviesos fotonai yra skleidžiami į akis ir pradeda vykti fotocheminės reakcijos akies tinklainėje (biorezonansinė metodika ir magnetolazerinė terapija pagal O.P.Pankovą). Būtent tai sukelia efektyvią detoksikaciją visame organizme: tarpląsteliniame skystyje ir limfinėje sistemoje. Šviesos diodų ir mikroprocesorių konstrukcijos akiniuose padeda įvykti fotocheminėms reakcijoms akies tinklainėje (matomų saulės ultravioletinių spindulių spektro ribose).

Tyrimais nustatyta, kad   šviesos impulsinė terapija davė gerų rezultatų šiais atvejais:

 • Kompiuterinis regėjimo sindromas – pagerėja regėjimo aštrumas, įtampos, nuovargio sumažėjimas – 97%.
 • Pradinė trumparegystė (miopija) – pagerėja regėjimo funkcija – 78%.
 • Hipermetropija, presbiopija – pagerėja regėjimo funkcija – 84%.
 • Glaukoma – stabilizacija vidinio spaudimo -71%.
 • Tinklainės distrofija, dalinė regimojo nervo atrofija – sustabdomi distrofiniai pakitimai, regėjimo pagerėjimas – 68%.
 • Diabetinė angiopatija – mažina cukraus kiekį kraujyje, pagerėja regėjimo funkcija 76%.
 • Pradinė katarakta-94,7%.
 • Žvairumas – be operacijos – sumažėja kampas 15-45%.
 • Uždegiminiai procesai, traumos, nudegimai, pooperaciniai sindromai -pagreitėja gijimas – 3 kartus.
 • Pagerėja miegas, bendras psichinės sistemos harmonizavimas, dėl moduliuojančio šviesos poveikio į galvos smegenų bioritmus.
 • Pagerėja detoksikacijos procesai, limfos drenažas ne tik akyse, bet ir vidus organuose, net iki 40%. Visame organizme suaktyvinami gijimo procesai, atsistatymai po stresų, psichinių ir fizinių traumų bei organizmo atjaunėjimo procesai.

ochki_pankov