Čia galite užduoti klausimą man   

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

6 atsakymai į “Dažniausiai užduodami klausimai”

  1. Susidarius bent 10 žmonių grupei mielai atvyksiu ir Į Klaipėdą. Organizuokitės, ieškokite galimybių, kvieskite- atvyksiu. 🙂

  2. Sveiki, viskas priklauso tik nuo Jūsų tikėjimo ir įdėto darbo. Gydytojo V.H.Bates praktikoje, kuris yra šio metodo pradininkas, buvo atvejų, kai pasveikdavo sunkių formų glaukomos ir kataraktos pacientai. Bet kokiu atveju būtina treniruoti ir sveikąją akelę, kadangi ji dirba už abi. Tad rekomenduoju Jums taip pat. Kadangi atvejis Jūsų sudėtingas pritaikytume Jums palankią nuolaidą.

  3. Laba diena. Jei vienos akies nervas atrofavęsis t.y. beveik negyvas dėl gliaukomos ir akis nemato, tai šis metodas jau nebepadės, taip?

  4. Sveiki. Nėra neįmanomų dalykų! Seminaruose aš mokau žmones MATYTI, t.y. gebėjimo atgauti ir išsaugoti gerą regėjimą bet kokiomis aplinkybėmis. Iki susitikimo seminare ! 🙂

  5. Laba diena,noreciau paklausti ar as galeciau padeti savo sunui 9metu pagerinti regejima?Jis gimes neisnesiotas 32sav.turi įgimta zvairuma,astigmatizma,darytos 4korekcijos operacijos ir regejimas jo ,tai pagereja, tai pablogeja.Dengiam akis po keturias val ir pratimus daro.Ar butu galima padeti jam?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *