Regresinės terapijos sesijos, kurias veda Jūratė Aleškevičiūtė, visuomet paliečia pačius slapčiausius Jūsų įsitikimus ir užslėptas programas. Sesijos yra vedamos vis skirtingais būdais, idant Jūs kiekvienas galėtumėte patirti regresinės terapijos poveikį.

„Mano tiklas- išmokyti žmogų patį eiti į šią praktiką, saugiai, nuosekliai, savarankiškai. Tai įmanoma ir tikrai verta. Todėl šios sesijos ir praktikos, ir mokymai”- sako Jūratė.

Sesijų temos:

1- sesija TRAUMINIŲ PATIRČIŲ VALYMAS

Trauminės patirtys yra tai, kas blokuoja mūsų gyvenimo tėkmę šiandien. Jas atradus sesijos metu, galima transformuoti ir gyvenimas ima keistis akimirksiu. Tai liudija tie, kurie tai praktikuoja nuolat.

Išmokę eiti į šią praktiką, galėsite patys savarankiškai gauti atsakymus į savo klausimus. Jums nereikės vedlių, nereikės nuolat mokėti pinigų ir jausti kito žmogaus įtaką. Jūs galite patys, aš tai tikrai žinau.

Sesijos trukmė- 1 val.

2- sesija RIBOJANČIŲ SANTYKIŲ PALEIDIMAS

Santykiai būna įvairūs: vieni mus pakylėja, kiti- smukdo. Tačiau kiekvieni santykiai mus kažko moko. Ko? Tai įmanoma suvokti naudojantis šioje sesijoje išdėstytais laipteliais į savipakankamumą, susivokimą, paleidimą ir kūrimą. Tad, jeigu tau skauda arba nežinai kodėl tai vyksta, kaip vyksta- pamėgink šią praktiką.

Sesijos trukmė- 1 val.

3- sesija SUSITIKIMAS SU PROTĖVIAIS

Mūsų pro- protėviai – tai mūsų galia, mūsų šaknys. Juos pažinus ir išnarpliojus visus karminius mazgelius, galima kardinaliai pastebėti, kaip šiandieninis gyvenimas ima keistis geraja linkme. Tai daugiau, nei realu. Todėl tikrai verta išbandyti.

Sesijos trukmė- 1 val.

4- sesija ATLEIDIMAS

Atleidimas yra labai galinga jėga, leidžianti žmogui plėstis ir skleistis. Atleisti taip pat reikia mokėti. Sesijos metu vyksta tokie gilūs procesai, kai žmogus ima atleisti per širdį, o ne per protą. Tai- tikra.

Sesijos trukmė- 1 val.

5- sesija KELIONĖ Į ATEITIES GALIMYBIŲ ERDVĘ

Žmogaus realybėje yra daugybė galimybių erdvių, todėl svarbu jas pastebėti ir teisingai pasirinkti. Žmogus gali modeliuoti savo ateities realijas, tai- įmanoma, o gilios įžvalgos, kurios sesijos metu atsikleidžia kiekvienam, padeda drąsiau žengti gyvenimo keliu.

Sesijos trukmė- 1 val.

Kaip užsiregistruoti:

Parašykite prašymo laišką  el.paštu   aiskusmatymas@gmail.com