Regresinė Meditacija

Regresinė meditacinė terapija – tai raktas į gyvenimiškų priežasčių glūdumas.

Apie ką tai?
Praeitų gyvenimų tema pakutena net nesmalsaus žmogaus vaizduotę. 

Kiekvienas buvęs gyvenimas, tai prieš jį buvusio gyvenimo tąsa. Tai, ko neužbaigėme aname gyvenime, tęsiame kitame gyvenime, neišspręsti santykiai, nerealizuoti norai,  nepadaryti darbai, blokai, jie nieku nedingsta, o persimeta iš vieno gyvenimo  į kitą. Rytuose tai vadinama karma.  Kelionės per gyvenimus metu mes prisimename tai, ką turėjome: savo  galimybes, vidinius turtus ir savo nesėkmes, problemas, pradedame suprasti, ką  iš tiesų veikiame dabar ir kodėl esame būtent tokie, o ne tie, kuriais  norėtume būti. Nėra ko apsimetinėti, mes dažnai graužiamės, kodėl vieni dalykai mums sekasi, o kiti – ne.

Kuri praėjusio gyvenimo scena išnyra, priklauso nuo to, dėl ko žmogus ryžtasi regresinei terapijai. Ar jam rūpi išsiaiškinti kokį nors konkretų dalyką? Ar jis nori tiesiog pasižvalgyti – kas toks buvo ir kaip ten jam klojosi? Kartais kelionė į praeitį būna informatyvi, o kartais tiesiog pažeria daug pabirų detalių, kurias  sujungti į visumą padeda tik į gyvenimų tarp gyvenimų kelionę lydintis Vedlys.

Koks šios Kelionės tikslas?
Eiti į praeities gyvenimas verta tada, kai žmogus nori aiškiau suprasti savo misiją, suvokti savo paskirtį. Kodėl aš gyvenu? Kokia mano užduotis? Kokią pamoką turiu išmokti? Į tokius klausimus praeitų gyvenimų informacija padeda atsakyti.

Gilinantis į praeitą gyvenimą, gydomos ligos.
Mano praktikoje tokiu būdu labai sėkmingai
išnyksta regėjimo sutrikimai, stuburo problemos, lėtinės ligos.

Kaip skausmingi vaikystės prisiminimai įtakoja dabartinio gyvenimo kokybę, taip dabartinį gyvenimą veikia praėjusių gyvenimų traumos. Tam, kad išsilaisvinti iš skausmingų praeities patirčių, būtina jas suvokti, apšviesti sąmonės šviesa. Labai dažnai žmonės nesupranta, kodėl būtent jiems teko išgyventi vieną ar kitą įvykį.
Tačiau,
pažvelgę į savo praėjusius gyvenimus pamatome pasekmių priežastis; savo sielos kelią lyg iš toliau, lyg žemėlapyje paspaudę “-“ ženklą nutoliname vaizdą ir pamatome kryptį, kur link gyvenimas iš gyvenimo judame.

Regresija atliekama taikant hipnoterapiją. Jos metu pamažu atveriami vartai  į pasąmonės  prisiminimus.

Registruokitės pirmai nemokamai konsultacijai ir parašykite laišką: aiskusmatymas@gmail.com ( atsakysime greičiau)

Regresinės terapijos sesijos – mokymai  video formatu- jau kiekvienam pasiekiama.

PLAČIAU: 

Regresija padeda pakeisti požiūrį į  gyvenimą ir  aplinką. 

Regresinė terapija- tai labai galinga ir be galo subtili technika, kurios dėka nyksta pasąmonės blokai, tirpsta sąmoningos ribos, gyjama mentaliai, emociškai ir fiziškai.

Kaip?
Kviečiu tai patirti, išjausti ir pasidalinti su kitais. Technikos, kurių išmoksite, bus naudingos ir vertingos visam gyvenimui.
Regresinė meditacinė terapija – tai puiki galimybė atrasti atsakymus į daugelį klausimų, kurie susikaupė per daugelį gyvenimų:
suprasti mentalines ligų priežastis;
rasti probleminių situacijų sprendimus;
atsilaisvinti nuo nuoskaudų, pykčio, neapykantos, karingumo, varginančių priklausomybių;
atsikratyti fobijų ir baimių;
plėtoti įgūdžius, talentus ir sugebėjimus;
suvokti savo amžiną dvasinę prigimtį, kuri yra pilna žinojimo ir palaimos.
Kaip pasikeičia  gyvenimas, pradėjus prisiminti praeitus gyvenimus?

Suvokęs, kad gyvena ne pirmą ir ne paskutinį kartą žmogus įgyja  atsakingumo už tai, ką veikia, kokius sprendimus priima, kaip elgiasi su kitais, nes žino, kad visą, ką  bedarytų nedingsta ir niekas nesibaigia su mirtimi. Viską teks užbaigti, išspręsti, nes viskas vienokiu ar kitokiu būdu grįš.

Taip pat dingsta mirties baimė, nes suvokiama, kad  gyvenimas yra tik kelio dalis.

Kol apie praeitus gyvenimus žinome tik teoriškai niekas nesikeičia, susidūrę praktiškai viską pradedame suvokti giliau.

Kviečiu į sesiją, kurios metu susitiksite su savimi iš praeities, turėsite galimybę pažinti, naujai atrasti ir pamilti save patį. Sesiją, kurios metu išmoktas praktikas galėsite taikyti namuose patys ir tokiu būdu kaskart vis toliau nusikelti į savo praeities ir  ateities gyvenimus.  Ateidami atsineškite savo ketinimus, mintis, pojūčius, klausimus- visa, ką norite sužinoti, paleisti, išgydyti.

audio iš vakarų išraukos :  ( vėliau cia sudesime video )

Dalyvių patirtys:
Gabrielė: „ pirmoji kelionė buvo pasižiūrėti į save praeityje, su užsakymu- patekti į patį išraiškingiausią savo įsikūnijimą praeityje. Praėjusi pro tinklelį ir kanalą patekau į Paryžių. Pasižiūrėjus į kojas, pastebėjau, kad jos apautos raudonais bateliais ir gavau suvokimą, jog buvau šokėja, vieniša, garsi šokėja, vardu Anna… 1936 metai. Išjaučiau šlovės, aplodismentų, sėkmės ir ramios gyvenimo ties 90 metų baigtį… Kitas kėlimasis į ateitį, tik laikas ten ne linijinis, o spiralinis, tad patekau į mišką, kuriame buvau basa, žalia vilnone suknele, vardu Morta. Tai buvo 1693 m. Ispanija. Gyvenau viena, miške, trobelėje, rinkau žoles ir žmonės mane laikė ragana…. Įdomiausia tai, kad suvokus, jog ten esu ragana, mano fizinį kūną šioje realybėje išmetė į viršų, krūtinėje sukilo didelis oro gūsis, kūnas čia ėmė blaškytis, nes ta energijos srovė iš ano laiko ėmė skverbtis į mane dabartyje, o kūnas , ląstelės nebegali to atlaikyti…. teko visai tokiai kriokiančiai ir besirangančiai grįžti… Kelionė nutrūko, vartai uždaromi.. Kiek pailsėjusi tęsiau.
Šį kart nuspręndžiau nusikelti į pati talentingiausią savo įsikūnijimo išjautimą praeityje. Patekau į burbulą, krištolo skaidrumo.. Paklausus ,kas esu, gavau atsakymą, kad esu tiesiog, be vardo, gryna sąmonė, energija beformė, ant kalno , tiesiog esu ir stebiu žalią saulę. Nuo manęs priklauso tos žalios saulės spalvos intensyvumas. Kam? Ten apačioje, pakalnėje kažkokios būtybės.. ne humanoidinės rūšies. Jas surinkinėja kitos energetinės būtybės ir surinkę veda į olą. Oloje toje tos energetinės būtybės, be formės, žymi tas būtybes surinktas. Nėra jokios prievartos, viskas laisva valia. Žymėjimas atliekamas įspaudus į pėdą ženklą, kažkokį hierofliką…. O mano talentas tas tame įsikūnijime, kad aš valdau žalios saulės spalvos intensyvumą, nes tik nuo to intensyvumo priklauso ar įspaudas bus sėkmingai atliktas. Tada išėjau ir patekau į ateities savo įsikūnijimą. O čia dar įdomiau.  Ateities miestas, viskas suvokiama, matau žmones ir aš žmogus, moteris, tik yra tiesiog žmonės, o yra ir tokie, kurie būdami žmonėmis sugeba pakeisti savo fizinį kūną į plazminę substanciją, idant pereitų per fizines kliūtis. Aišku, čia jau apsidžiaugiau, kad jau čia tai gavau, dabar tuoj patyrinėti imsiu, gal net įgausiu gebėjimą, prisiminti,kaip tai daroma… Ir tik tai pagalvojau, šalia manęs atsirado trys būtybės, stebėtojai, žmonės lyg ir, pilki, be veido, be emocijų. Vėliau aplink juos atsirado dar daugiau tokių pat būtybių ir prasidėjo keisti dalykai: jie , pasirodo, yra Laiko Sargai, kurie neleidžia nutekinti informacijos iš laiko kanalo, saugo ją. Kadangi aš tai norėjau padaryti, šie sudavė smūgį, kuris mano fizinį kūną čia, šioje realybėje , ėmė kelti į viršų, mesti, energija labai įdomi, nežemiška, norėjosi ten dar užsilikti, bet, saugumo sumetimais, teko grįžti….

Na, su talentais ne kas , tai pagalvojau reik pasidairyti po angelų pasaulį. Na ir keliausi. Hmm… Patekau į erdvę, kurioje ir vėl esu be kūno, bet, kaip ir angelų karalystė, galvoju, viskas gerai. Na ir dairausi… Manęs nėra ir yra vienu metu. Esu gryna sąmonė , susijungusi su kitomis tokiomis pat sąmonėmis, kurios visos yra sujungtos į geltoną, auksinį tinklą. Tinklo, iš to matymo perspektyvos , nebuvo nei pradžios, nei pabaigos… Apsidairiusi aplink, nuspręndžiau paklaidžioti. Tuomet patekau į juodą erdvę, kurioje taip juoda, kad jau juodžiau nebūna… tuštuma. Ir iš tos tuštumos juodos, periodiškai vis iškylą piramidės formos juodos pulsuojančios plazminės substancijos, kurios yra labai aukštos, o jų viršūnėse ir yra tie rutuliai auksinių gijų, iš kurio vieno ir nusileidau apsižvalgyti. Įdomi patirtis… tarsi kokia matricinė erdvė… ten jokių emocijų, ten nėra jokių žmogiškų išraiškos formų, ten tik gryna sąmonė, kurios prasmė vienintelė: buvimas, išreiškiamas fraze : aš esu“….

Pabaigoje, jau po tiek nuotykių, galvojau viskas, gana, dabar tai jau nersiu į meilės patirtį. Na ir užsidaviau komandą, patekti į tą savo įsikūnijimą, praeityje, kuomet ryškiausiai patyriau meilės jausenos būseną. Kaip ir gražių dalykų tikėjausi, o gavau…  Praėjusi pro vartus, patekau į patalpą, kurioje pastebėjau ilgą baltą stalą, akmens baltumo ir šalia jo būtybę, tarsi moterį, nemačiau jos veido, bet mačiau jos pirštus- jie buvo be galo ploni ir labai ilgi. Moteris ta kažką stebėjo. Pastebėjau ją iš šalies ir tai, ką stebi ji. Stalo to paviršiuje pamačiau ekraną, kuriame nuolat keitėsi, mainėsi labai daug akių….. jos buvo labai spalvotos su juodais vyzdžiais…. Žinojau, kad einant į meilės išgyvenimo patirtį, reikia ją atpažinti iš asmens, kuris tave myli akių ten, iš žvilgsnio… Taigi aš pamačiau daug akių, su įvairiaspalve energija, srautu iš jų…. Įdomiausia tai, kad toji moteris, kuri, kaip ir mano įsikūnijimas to laiko, stebėdama ta akis, jas matavosi… Savo liaunais, ilgais pirštais ji pasiimdavo po vieną akį iš to ekrano, ir maudavosi ją ant savo pirštų, palaikydavo, tada vėl paleisdavo į tą ekraną… Jokių emocijų, jokių minčių, tiesiog – procesas… KAM? Uždavus klausimą, gavau atsakymą, kad tokiu būdu akys yra parenkamos įsikūnijimams, o neriant jas ant pirštų, įvyksta tarsi jų energijos pakrovimas, kad ta akių energija neišsikrautų iki to laiko, kol nepaklius į kieno nors įsikūnijimą…

Štai tokios, kelionės….. Yra vienas bendras bruožas tokių nežemiškų kelionių: jausmai, emocijos, troškimai , prasmės, tikslų paieškos yra tik žmogaus proto darinys, o ten, … ten yra tik buvimas, gryna, švari sąmonė… ji ir gyva ir negyva viename, nes tokio suvokimo gyvybės, kaip suvokiame mes, ten nėra išvis… ten viskas tiesiog YRA. „.

Neringa : „dekoju uz Jusu darba, labai galinga sios terapijos jega, kuria ne iskarto teko pajausti, bet po kokios valandos isejus apeme labai gilus palengvejimo jausmas, meiles jausmas tiesiog…niekur nenukreiptas…. ta dalis, kuri buvo apie sielos gydyma visuose lygiuose ir svetimu energiju paleidima, man buvo raktine, energetine prasme daug ramybes jauciu ir daug arciau savo savasties, ko niekaip negalejau tiketis. Net atsirado pojutis besikeiciancio likimo… kazkokio sviesesnio lengvesnio. Dekoju dar karta.“

Robertas:“ labai dėkoju už vakarykštį potyrį. Dingo nugaros tarpmentinis skausmas. Galvoju apie asmeninę sesiją.“

Vykdomų mokymų data ir vieta KALENDORIUS