Kas yra Natūralus Regėjimo Atkūrimas?

 Jūsų regėjimas silpsta ir tai Jus neramina?
Jūsų akys jautrios ir pavargusios?
Jūs norite sustiprinti savo regėjimą ir visada matyti puikiai?
Jums nuobodu atlikinėti monotoniškus  pratimus regėjimui gerinti?
Mes išmokysime Jus MATYTI AIŠKIAI  !

 

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ : SPAUSTI ČIA    cropped-akys-puslapio-viršeliui..jpg

 

Mano sukurtas Natūralaus Regėjimo  Atstatymo Metodas apjungia  Vakarų  ir  Rytų medicinos patirtis, bei neurosomatikos reikšmę  ne vien regėjimo gerinimui , bet ir  visam žmogaus organizmui.
Tai ne vien fizinių pratimų kompleksas akims, tai ir spalvinis regėjimas, vizualizacijos lavinimas, darbas su pasąmoniniais giluminiais įsitikinimais.
Čia bus daug praktikų , meditacijos, jogos, negatyvių emocijų išvalymo, kurios ypač trukdo aiškiai matyti, darbo su pasąmone, ketinimais, Rytų ir Vakarų medicinos ir … svarbiausia TAI PATIKRINTA, SAUGU IR UNIVERSALU kiekvienam, kuris nori susigrąžinti gerą regėjimą pats.

XX a. pradžioje kilęs karas tarp oftalmologų ir gydytojų  H. Beitso pasekėjų nesibaigė iki šiol. Galima pratimais pagerinti ir atitaisyti regėjimą ar ne – klausimas tebėra aktualus ir šiandien, kai vis daugiau žmonių nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be akinių ar kontaktinių lęšių. Tačiau dėl to, kad akis vis dėlto reikia reguliariai mankštinti, sutinka visi.
Netaisyklinga sėdėsena, per ilgas televizoriaus žiūrėjimas ir darbas kompiuteriu, prastas apšvietimas ir daugelis kitų priežasčių daro neigiamą įtaką žmogaus regėjimui. Reikėtų sunerimti, jei akys ima rausti, perštėti, sausėti arba ašaroti, ir keisti savo įpročius. Jei raumenys persitempia, tai sudaro sąlygas atsirasti ir rimtoms ligoms, tačiau šios problemos galima išvengti laiku darant pertraukas ir atliekant pratimus akims.

Natūralaus Regėjimo Atstatymo Metodas tiems, kurie:

nori gyventi ilgai ir energingai,
nori džiaugtis kiekviena diena !
nori puikiai matyti,
nori skaityti  be akinių,
nori dirbti kompiuteriu  nejaučiant  akių nuovargio,
nori matyti  aiškiai ir  be įtampos bet kokiu atstumu,
nori  pamiršti akių skausmą ir perštėjimą,
nori  harmonizuoti savo prigimtinę energetinę sistemą ir jaustis visapusiškai sveiku ir  kupinų jėgų !

 

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ : SPAUSTI ČIA    cropped-akys-puslapio-viršeliui..jpg

 

Apie metodo pradininką

Garsiausi pasaulio akių gydytojai turi sukūrę savas regėjimo ir jo gerinimo teorijas. Vienos labai populiarios, kitos nerado atgarsio ir pasekėjų. Akių gydytojai siūlė ir siūlo ne tik medicininį akių gydymą – jie ragina regėjimą stiprinti įvairiais pratimais. Vienas iš tokių žmonių – amerikiečių oftalmologas Viljamas Horacijus Beitsas (William Horatio Bates, 1860-1931), 1920 metais išleistos knygos „Puikus regėjimas be akinių“ („Perfect Sight Without Glasses“) autorius. Šis akių gydytojas – prieš akinių nešiojimą. Savo teiginiams pagrįsti pateikęs savitą, iš pirmo žvilgsnio šokiruojančią teoriją.
Beitsas, baigęs medicinos institutą, penkerius metus dirbo akių gydytoju ir nusivylė savo darbo vaisiais. Visų jo pacientų, kuriems išrašė akinius, regėjimas pablogėjo. Antra, į ką atkreipė dėmesį Beitsas, buvo tai, kad kai kurie jo pacientai vasarą išvykdavo į kaimą ir ten sudaužydavo ar pamesdavo akinius. Jiems tekdavo du ar tris mėnesius apsieiti be akinių. Kai sugrįždavo, gydytojas patikrindavo jų regėjimą ir pastebėdavo – kai kuriems žmonėms šis būdavo pagerėjęs.Beitsas ėmė ieškoti priežasčių. Jis 30 metų tyrė žmogaus akis. Gydytojas pasiūlė paprastą ir suprantamą metodiką regėjimui atstatyti.
1901 metais Beitsas parašė darbą, kuriame parodė, kad visi keturi regėjimo sutrikimai – trumparegystė, toliaregystė, žvairumas ir astigmatizmas – yra susiję su akį judinančiais raumenimis. Kai kurie raumenys per daug įtempti, o kai kurie – per daug atpalaiduoti. Jis taip pat sukūrė pratimų sistemą, kuri padeda raumenis atpalaiduoti arba įtempti.

Šiandien V. H. Beitso metodas nuolat tobulinamas.
Jo dėka tūkstančiai žmonių visame pasaulyje susigrąžina puikų regėjimą .

 

51ZU6ALuK1L