Hipnoterapija

„Jei nesiseka kasdienybėje ar šlubuoja sveikata, pasigilinkite į savo gyvenimą. Gal kažką darote ne taip? O gal būti sėkmingais ir sveikais trukdo klaidingi gyvenimo įsitikinimai? Jei norėsite, atsakymus tikrai rasite“, – užtikrina hipnoterapeutė Jūratė Aleškevičiūtė.

Kam reikalinga hipnoterapija?
Hipnoterapija- tai svarbiausias įrankis žmogaus, einančio dvasiniu keliu.

Kur ir kaip mes galime panaudoti šias galimybes kasdieniniame gyvenime?
Hipnoterapija padeda mums pamatyti tą  kelią, kuriuo eidami galime savo gyvenimą nugyventi taip, kad  nebūtų skaudu dėl beprasmiškai praleisto laiko Čia.

Hipnoterapija padeda neklaidžioti ratais, o greičiau ir tiksliau pasiekti savo tikslus bei susikurti tokį gyvenimą, kuriame jauku ir gera.

Hipnoterapija leidžia panaikinti tikrąsias, gilumines ligų, nesusiklostančių įvykių, keblių santykių ir konfliktiškų situacijų priežastis.

Karma – informacijos sankaupa apie mūsų darbus, pasirinkimus, norus ir įdėtas pastangas. Ši informacija yra įrašyta mūsų biolauke, mūsų subtiliuosiuose, energiniuose kūnuose. Tie įrašai atspindi ne tik mūsų atliktus darbus, kuriuos mes jau atlikome, bet ir tai, ką mes norėjome ir ruošėmės padaryti, ko siekėme.  Mintys anksčiau ar vėliau pavirsta realybe. Svarbu paminėti, kad žmogus visuomet turi savo asmeninę karmą, aukštesniame hierarchijos laiptelyje jis yra veikiamas giminės karmos, žiūrint dar plačiau – jam įtaką daro valstybės egregoras arba karma, taip pat regiono, kuriame žmogus gyvena ar dirba, karma, rasės karma. Asmeninė karma – savų darbų pasekmės, o giminės ar regiono karma – primesta našta. Nėra galimybės išvengti nei savo, nei giminės karmos. Tačiau yra galimybė keisti karmą savo veiksmais ir pasirinkimais, t.y. šalinti priežastis, dėl kurių atsirado konkretūs negatyvūs įrašai toje giminės karmoje.

Gyvendami dorai sukuriame mažiau naujos negatyvios karmos, kuri mus veiks ateityje. Tačiau gyventi dorai neužtenka. Reikia dorai mąstyti, jausti ir ketinti. Juk, jeigu apie mus kalbės dori darbai, tačiau širdyse liepsnos neapykanta, pyktis, kažkieno niekiniams, puikybė ir kiti blogi jausmai, deja, bet mes ir toliau kursime sau negatyvią karmą.

Nelaimės, problemos ir ligos mažina mūsų sukauptą karmą. Tačiau karmą galima valyti ir kitais būdais, pavyzdžiui, intensyviai, t.y. imantis veiklos, kuri neša gėrį ne tik konkrečiam žmogui, tačiau didesnei visuomenės daliai.

Karma pasireiškia per ribojančius minčių ir emocijų šablonus, o tada-per veiksmus ir elgesį. Valymosi procesas prasideda nuo vidinių ribojančių šablonų išvalymo ir norimų šablonų sukūrimo. Vidinius aspektus karmos išvalyti lengva, tačiau tam reikia keistis pačiam ir keisti savo gyvenimo būdą.

Karma nėra pasyvi jėga,  ji ištaisoma arba  kompensuojama.

Karma nėra bausmė skirta mums, karma tai tiesiog mūsų neišmoktos pamokos. Jūs galite pasirinkti, laukti kas nutiks ir atsitikus įvairioms gyvenimo situacijoms bandyti jas priimti takiai ir su meile, kad nekurtumėte sau daugiau karmos arba galite pažvelgti ir suvokti iš kur tai ateina. Ir ne vien pažvelgti ir suvokti.

Mes galime energetiškai pakeisti praeitį. Mes galime transformuoti tai kas buvo ir taip pakeisti savo dabartinę realybę ir ateitį.

Ir aš esu pasiruošusi padėti tiems, kurie nori transformuoti savo karmą ir padėti tašką savo nesėkmėms.

Regresinės terapijos sesijos – mokymai  video formatu.    PLAČIAU: 

Registacija konsultacijai:

parašykite laišką: aiskusmatymas@gmail.com