Kviečiu į naują onlin kursą, kuris vyksta pirmą kartą. Jungtis galite iš bet kur, kadangi video susitikimai- pamokos vyks uždaroje facebook grupėje ir peržiūrėti įrašus galėsite net ir kitu laiku.

Kodėl aš vedu šį kursą?

Visų pirma todėl, kad labai jus visus myliu ir noriu pasidalinti savo jau dvidešimt metų kauptomis žiniomis apie tai, kaip padėti sau sveikti ne vien fiziškai, bet ir energetiškai. Ilgus metus studijuoju įvairias energetines praktikas ir jungiu patirtis su savo tiesioginiu okulistės darbu. Stebiu, kaip įjungiant šiaspraktikas, žmonių regėjimas ima gėreti daug spračiau, nei vien tik darant fizinius akių raumenų pratimus.
Todėl šiose pamokose duosiu žinias, namų darbus, atsakinėsiu į jums kylančius klausimus ir taip mes visi kartu eisime aiškaus matymo keliu.

Viso numatau 20 pamokų, tačiau jų gali būti ir daugiau, priklausomai nuo to, kokie klausimai jums kils ir kaip seksis.

Kaip prisijungti:

registruokitės el.p. aiskusmatymas@gmail.com

 kurso kaina- 50 eu. Jeigu negalite sau tiek leisti moketi- rasykite man, ka nors sugalvosime….

Regitracijos mokestį galite pervesti :
PAY PAL :
aiskusmatymas@gmail.com

arba į banko sąskaitą, kurios rekvizitus gausite parašę laišką registracijai : aiskusmatymas@gmail.com

Padarius registracijos pavedimą parašykite man el.p. aiskusmatymas@gmail.com arba čia FB asmenine žinute, atsiųskite pavedimo nuotrauką ir prijungsiu prie grupės:

https://www.facebook.com/groups/952794164928403/

padėkos už kursą suma ( po kurso ) – tiek, kiek tavo širdies gerumas leidžia pasidalinti tuo, ką turi, tam, kad galėčiau dar daugiau paskleisti žinių….

Kursą vesiu aš- Saviugdos mokyklos ” Aiškus matymas” įkūrėja, Natūralios regėjimo terapijos gydytoja, jogos ir meditacijos mokytoja- Jūratė Aleškevičiūtė.
Apie mano veiklą : www.aiskusmatymas.lt

O čia , šiek tiek platesnis pristatymas:

Vis greitėjantis gyvenimo tempas ir tobulėjančios technologijos skatina susirūpinti ne vien tik savo fizine, bet ir energetine sveikata.

Mūsų akių sveikata priklauso ne vien nuo žalingų įpročių, netaisyklingų matymo įgūdžių ar pernelyg dažno naudojimosi kompiuteriu. Žmogaus baimės, nerimas dėl ateities, nenoras matyti dabarties, savų idealų ir tikslų atsisakymas gali pagreitintai iššaukti tokius regėjimo negalavimus, kaip trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas.

Kursas tiems, kuriuos vargina:
Toliaregystė,
Progresuojanti trumparegystė,
Įgimtos akių ligos,
Astigmatizmas,
Senatvinė toliaregystė- presbiopija,
Katarakta,
Glaukoma,
Problemos su tinklaine,
Akis tinginė- ambliopija,
Vėžiniai susirgimai,
Regos nervo ligos,
Ir kitos regėjimo problemos.

Kodėl?

Neužtenka vadovautis vien tik fiziniais patarimais, negana tik treniruoti akių obuolių raumenis ir stengtis sulaukti norimo rezultato. Sėkmė aplanko tik tada, kai žmogus sąmoningai nori pakoreguoti savo pasaulėžiūrą, pasaulėjautą, atsisako senų negatyvių įsitikimų ir priima į save naujus, pozityvius. Būtent tai pagerina visą jo sveikatą. O regėjimo aiškumas sugrįžta tarsi savaime, kartu su visos organizmo būklės pagėrėjimu.

Sveikas žmogus yra laimingas žmogus.

Šiose paskaitose aš kabėsiu apie regėjimo atkūrimą energetiniame ir dvasiniame lygmenyse. Kiekviename etape pateikiu skirtingus metodus, kuriuos apjungus į visumą jūs pasijusite ne tik sveiku, bet ir laimingu. Ims keistis jūsų požiūris į pasaulį ir į save pačius, kitaip žvelgsite į gyvenimiškas situacijas.
Tai suteiks jums motyvacijos, įkvėpimo ir įduos į rankas instrumentus jūsų transformacijai, tačiau įgyvendinti savo svajones ir tikslus pasiekti turėsite jūs patys.

Jeigu jus vargina prastas regėjimas, vadinasi jūs nesate darnoje su savimi pačiu. Slepiate ar išsižadate savo tikslų, siekių, galimybių, slepiate savo tikrąjį AŠ nuo aplinkinio pasaulio, arba stengiatės tapti kažkuo kitu, gyvenate kitų gyvenimus, bet negyvenate savojo.

Aš padėsiu atrasti priežastis, kurios neleidžia jums gerai matyti. Pamokysiu, kaip jas panaikinti. Nes aš žinau, kad norint vėl pradėti matyti aiškiai, būtina atrasti savyje tas būdo ir charakterio savybes bei giluminių įsitikinimų programas, kurios neleidžia matyti puikiai. O jas atradus- transformuoti ir perkeisti pozityviomis.

Ir kai tik dings įtampa sąmonėje, akies raumenys savaime atsipalaiduos ir akys įgaus joms tokią natūralią, rutulio formą. Tokios atsipalaidavę akys kuo puikiausiai matys objektus tolumoje, o esant reikalui skersiniai akies obuolio raumenys susitrauks, suteikdami mums galimybę pamatyti objektus iš arti.

Kartais būna atvejų, kai žmogus laikosi sveikos mitybos principų, darbo ir poilsio rėžimo, masažuoja ir treniruoja akis, o regėjimas nei gėrėja, nei prastėja. Kodėl? Priežastis labai paprasta: toks žmogus nežino, ką reiškia gerai matyti ir jo sąmonė nėra pasirengusi priimti aiškaus matymo galimybės. Tuomet reikia dirbti su giluminėmis įsitikinimų programomis ir, padedant mokytojui, stengtis atrasti pasąmonėje slypinčias priežastis, stabdančias išgijimo procesą. Regėjimo atsistatymo laipsnis ir greitis priklauso nuo žmogaus pasirengimo priimti šiuos pasikeitimus, nuo noro tapti kitu žmogumi, suvokus, jog tas kitas žmogus yra jis pats, tikrasis.

Ar galite įsivaizduoti, kaip pasikeis jūsų gyvenimas, kai imsite gyventi savo gyvenimą natūraliai ir iš tiesų?
Kai nereikės vaidinti, bėgti, gintis, kai tiesiog būsite savimi, būsite laisvu žmogumi?
Kai suvoksite pasaulio žaidimo taisykles ir išmoksite žvelgti į šį žaidimą paprastai ir be įtampos?
Dar kartą kartoju, jog matymas- tai mūsų požiūrio į pasaulį atspindys.

Ar dabar jumyse kilo noras matyti aiškiai?