Norite išmokti skaityti  informaciją apie žmogaus organizmo būklę iš akių rainelės?

Galbūt  tradicinė medicina negali nustatyti jūsų susirgimų priežasties?

Norite rūpintis savo sveikata ir padėti sau ir savo artimiesiems?

 TAI GALITE !

Ar tiesa, kad, pažiūrėjus žmogui į akis, galima atrasti blogos savijautos priežastį ir netgi nurodyti sergantį (patologinį) organą?

TAIP!

Mokėti pažinti savo organizmą ir nuolat sekti savo sveikatos būklę pagal pokyčius  savo akių rainelėje taip pat svarbu, kaip ir kasdien valytis dantis.

IRIDODIAGNOSTIKA (arba iridologija) – tai žmogaus vidaus organų ir sistemų būklės, ligų diagnostikos ir prevencijos būdas pagal akies vyzdžio judrumo ir rainelės paviršiaus piešinio pokyčius: formos, struktūros, spalvos, pigmentinių dėmių pasikeitimus.

Rainelė (lot. iris) – akies priekinės dalies raumeninė diafragma, reguliuojanti į akį patenkantį šviesos srautą. Rainelės priekinis paviršius nelygus ir kiekvieno žmogaus yra kitoks.

iris

Diagnostikos procesas ir paskirtis

Tyrimo metu įvertinama žmogaus sveikatos būklė nuo pat gimimo, nustatomos paveldimos ar ankstesnės ligos,  organizmo sistemų susirgimai , bei organų negalavimai , kurie gali atsirasti ateityje. Gali būti ir taip, kad kai kurios ligos ar susirgimai akies rainelės tyrimo metu gali būti nepastebėti. Iridologas rainelėje mato ne diagnozę, o tai, kas vyksta organizme: inervacijos, kraujotakos sutrikimai, sąstovio reiškiniai, audinių “sudirginimo” ir uždegimo požymiai, toksiniai ir distrofiniai pakitimai ir t.t. Gydytojo iridologo tikslas – atrasti silpnąsias organizmo vietas ir, esant būtinybei, nukreipti į konkrečios srities specialistą.

Kas vyksta iridodiagnostikos tyrimo metu?

  • Viso organizmo funkcijų ištyrimas
  • Genetiškai paveldimų negalavimų aptikimas jiems dar nepasireiškus fiziniame lygmenyje
  • Psicho-emocinės žmogaus būklės nustatymas ir perspėjimas apie gręsiančias nervines ir psichosomatines ligas
  • „Silpnų“ kūno vietų, organų bei sistemų aptikimas
  • Patologinių, užslėptų organizmo pakitimų nustatymas
  • Ligos priežasčių suradimas

Iridology-chart-1

Iridodiagnostikos nauda:

  • Iridodiagnostika – visiškai saugus ir nekenksmingas žmogaus kūno tyrimo metodas. Diagnozuojant kitais būdais  dažnai naudojama kenksminga spinduliuotė (rentgeno Fluorografijos, tomografijos). Tiriant akies rainelę, naudojamas tik šviesos šaltinis, kuris neturi jokios įtakos organizmo būklei. Todėl iridodiagnostikos tyrimą galima atlikti  dažnai ir jis tinka  Šio metodo, buitiniame lygmenyje, galima išmokti  ir  savarankiškai juo  naudotis  savo aplinkoje.
  • Šis tyrimas labai tinkamas tiriant vaikus. Laiku diagnozavus  galimus susirgimus, tėvai gauna  visą informaciją apie  paveldimas ligas. Žinant  savo vaiko sveikatos  ypatumus,  galima užkirsti kelią daugeliui  nepageidaujamų reiškinių.
  • Iridodiagnostika – visiškai neskausminga. Šį metodą galima naudoti kaip papildomą priemonę tiriantis įprastais metodais, kadangi jis suteikia platesnę informaciją apie visą žmogaus organizmo būklę.

Istorija

Iridodiagnostika kaip ligų nustatymo pagal akies rainelę metodas yra jaunas mokslas. Nors…pagal senovės rankraščius, jo amžius siekia nuo 5 iki 7 tūkst. metų. Tai – paciento apžiūros metodo variantas. Egzistuoja nuomonė, kad akies rainelė – tai – ekranas, kurį mums davė motina gamta pagalbos sumetimais. Šiuo metu yra daug mokslininkų JAV, Europos, Rusijos šalių, vystančių šį tyrimų metodą. Metodika unikali, neįprasta, neskausminga, užima tik keletą minučių ir yra pakankamai informatyvi. Dažnai būna naudinga, renkantis profesijas, susijusias su dideliais krūviais, nes labai tiksliai nustato ištvermės ir organizmo rezervinių jėgų lygį.

Kuo paremtas šis metodas?

Šiuo atveju paremtas taip vadinamu viscero – visceraliniu refleksu (t.y. specifiniai signalai iš sergančio organo perduodami į akies smegenies periferinę dalį) Apžiūros metu taip pat įvertinama vyzdžio reakcijos būklė, kad būtų nustatoma, ar padidėjęs nervų sistemos simpatinio ar parasimpatinio tonuso darbas, kas nepaprastai svarbu , įvertinant paciento būklę. Juk neurologijoje egzistuoja Zacharino – Geido zonos, kurių dėka neurologas gali pakankamai tiksliai lokalizuoti procesą ir nustatyti teisingą diagnozę.

Kaip galima pagal tokią mažą rainelę įvertinti viso organizmo būklę?

Nieko nuostabaus, paprastoje DNR molekulėje, kuri savo apimtimi yra mažesnė milijoną kartų, yra visa paveldima ne vienos kartos informacija.

Seminarą veda:  optometristė-iridologė Jūratė Aleškevičiūtė.

Lektorė jau 13 metų vadovauja Satya Optikai, yra jos direktorė, turinti ilgametę optometristės patirtį. Jūratė taip pat yra sveikos gyvensenos ir mitybos konsultantė, Reiki meistrė, pati natūraliai susigrąžinusi aiškų regėjimą. Lektorė mokėsi Tradicinės kinų medicinos, akupresūros ir taškinio masažo , baigė psichonomikos ir  Dvasios Ekologijos („Экология Духа“) studijas pagal akademiko V.Bronikovo „Информационное Развитие Человека“ metodą. Jau 20 metų dirba su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais.

GALIMA UŽSISAKYTI ASMENINĘ KONSULTACIJĄ. 

www.aiskusmatymas.lt