Iridologas per kelias minutes įvertina žmogaus sveikatos “kokybę” nuo pat gimimo, jo silpnąsias vietas organų ir audinių lygyje.

Per tas pačias kelias minutes nustatomos ankstesnės ligos, palikusios pėdsaką akies rainelėje metams ir dešimtmečiams, taip pat nustatomi organizmo pirminiai pokyčiai, kurie apsireiškia kaip liga tik po mėnesių ar metų. Iridologas rainelėje mato ne diagnozę, o tai, kas vyksta organų ir audinių projekcijose, būtent: inervacijos, kraujotakos sutrikimai, sąstovio reiškiniai, audinių “sudirginimo” ir uždegimo požymiai, toksiniai ir distrofiniai pakitimai ir t.t.

Tyrimą atlieka  sertifikuota specialistė iridologė  Jūratė Aleškevičiūtė

Registracija tyrimui : spausti čiacropped-raduga_darit_zdorove739147347iridodiagnostika.jpg

Pateikiama išsami informacija apie viso organizmo sveikatos būklę kartu su spalvota akių rainelės  nuotrauka bei aprašymu. 

Apie Jūratės atliekamą tyrimą spaudoje: 
http://mususavaite.lt/iridologija-akyse-atsispindi-ne-tik-siela-bet-ir-kunas/

linksrechts

iridologiepic2

 Taip atrodo prietaisas , skirtas tirti akių rainelę.

Ar tiesa, kad, pažiūrėjus žmogui į akis, galima nustatyti blogos savijautos priežastį ir netgi nurodyti sergantį (patologinį) organą?
Iridodiagnostika kaip ligų nustatymo pagal akies rainelę metodas yra jaunas mokslas. Nors…pagal senovės rankraščius, jo amžius siekia nuo 5 iki 7 tūkst. metų. Tai – paciento apžiūros metodo variantas. Egzistuoja nuomonė, kad akies rainelė – tai – ekranas, kurį mums davė motina gamta pagalbos sumetimais. Šiuo metu yra daug mokslininkų JAV, Europos, Rusijos šalių, vystančių šį tyrimų metodą.Metodika unikali, neįprasta, neskausminga, užima tik keletą minučių ir yra pakankamai informatyvi. Dažnai būna naudinga, renkantis profesijas, susijusias su dideliais krūviais, nes labai tiksliai nustato ištvermės ir organizmo rezervinių jėgų lygį.

Kuo paremtas šis metodas?

Šiuo atveju paremtas taip vadinamu viscero – visceraliniu refleksu (t.y. specifiniai signalai iš sergančio organo perduodami į akies smegenies periferinę dalį) Apžiūros metu taip pat įvertinama vyzdžio reakcijos būklė, kad būtų nustatoma, ar padidėjęs nervų sistemos simpatinio ar parasimpatinio tonuso darbas, kas nepaprastai svarbu , įvertinant paciento būklę. Juk neurologijoje egzistuoja Zacharino – Geido zonos, kurių dėka neurologas gali pakankamai tiksliai lokalizuoti procesą ir nustatyti teisingą diagnozę.

Kaip galima pagal tokią mažą rainelę įvertinti viso organizmo būklę?

Nieko nuostabaus, paprastoje DNR molekulėje, kuri savo apimtimi yra mažesnė milijoną kartų, yra visa paveldima ne vienos kartos informacija.

Kaip nustatyti diagnozę ir ką mato gydytojas, tirdamas pacientą?

Gydytojo – iridologo tikslas – atrasti silpnąsias organizmo vietas ir, esant būtinybei, nukreipti pas tos pakraipos specialistą.

Ką reiškia pigmentinės dėmės?

Toksinės dėmės liudija apie autointoksikaciją ryšium su egzogeninių ir endogeninių toksinų pertekliumi arba bloga eliminacija (išskirymu) . Be to, toksinės dėmės gali byloti apie organo funkcijos genetinius sutrikimus.

Kokie dar ženklai nustatomi tyrime?

Viso ekrano užfiksavimas 2016-01-21 151038

O taip atrodo jau nufotografuota analizei akių rainelė. Pagal šią nuotrauką, gydytojas iridologas, nusako visą Jūsų organizmo būklę, ligas, gersiančias, buvusias ir esamas. Taip pat rekomenduoja gydymą. 

Iš tikrųjų ženklų pagal jų atspalvius ir formas yra labai daug. Kai kada 3-4 ženklų visuma nurodo vieno organo patologiją ir atvirkščiai.
Pavyzdžiui, visiems oftalmologams žinomas lipidinis žiedas, esantis prie ragenos liumbalinio krašto. Jis yra kepenų, cukrinio diabeto, hipotireozės susirgimų netiesioginis požymis. Su juo siejamas sumažėjęs atsparumas įvairioms infekcijoms. Tačiau svarbiausia tai, kad pasireikšdamas aterosklerozės rizikos požymiu, nurodo arterijų sienelių ir venų sklerozavimo procesų vystymąsi prieš atsirandant kapiliarų obliteracijos klinikiniams simptomams. Kraujo cirkuliacija pablogėja, atsiranda bendras nuovargis, nusilpsta regėjimas, padidėja jautrumas šalčiui, atsiranda skausmas kojose ir t.t.
Tokie reiškiniai neretai pastebimi pas žmones, kurie dirba sėdimą darbą. Labiausiai kapiliarų obliteracija ir kraujotakos nepakankamumas pasireiškia apatinėse galūnėse. Turbūt tai – vienas iš pirmųjų organizmo senėjimo požymių ir neišvengiamas reumatizmo, poliartrito, podagros, kai kurių odos pažeidimų ir venų susirgimo – flebito palydovas.
Lipidinio žiedo ant ragenos atsiradimui reikia įvairių specialybių gydytojų sutelkto dėmesio, nes jis užbėga už akių kapiliarų obliteracijos klinikinių simptomų vystymosi metu, gali pasitarnauti kaip kraujotakos pablogėjimo ir acidozės padidėjimo ankstyvųjų požymių arba organo funkcijos genetinių sutrikimų indikatorius.

Kodėl ne visada galima nustatyti ligos?

Lėti, nepažeidžiantys audinių ir neskausmingi pokyčiai gali ir neatsispindėti akies rainelėje, nes tokie pokyčiai nesiunčia jai patologinių impulsų. Pavyzdžiui, gerybiniai navikai ar neuždegiminės cistos ankstyvosiose vystymosi stadijose nespaudžia kapiliarinių organų, nesispaudžia patys. Arba atvirkščiai – yra požymis, o klinikos, skundų nėra – tokiam pacientui galima pasiūlyti profilaktinį gydymą arba dažnesnius vizitus pas būtiną specialistą.

iris