Iridodiagnostika
Ar tiesa, kad, pažiūrėjus žmogui į akis, galima nustatyti blogos savijautos priežastį ir netgi nurodyti sergantį (patologinį) organą? Taip!
Iridodiagnostika- tai paprastas, saugus ir neskausmingas žmogaus organizmo būklės tyrimo metodas. Šį tyrimą galite padovanoti sau, savo artimiesiems, savo vaikams, tėvams, Jums brangiems žmonėms. Organizmo būklės tyrimas iš akių rainelės unikalus ir labai tikslus, todėl jo dėka galima perspėti žmogų apie gresiantį negalavimą ligai dar net neprasidėjus.
Per kelias minutes nustatomos ankstesnės ligos, palikusios pėdsaką akies rainelėje metams ir dešimtmečiams, taip pat nustatomi organizmo pirminiai pokyčiai, kurie apsireiškia kaip liga tik po mėnesių ar metų. Iridologas rainelėje mato tai, kas vyksta organų ir audinių projekcijose, būtent: inervacijos, kraujotakos sutrikimai, sąstovio reiškiniai, audinių “sudirginimo” ir uždegimo požymiai, toksiniai ir distrofiniai pakitimai ir t.t.
Kam to reikia?
Kai žmogus gerai jaučiasi, jis net nesusimąsto, jog jo kūne gali slėptis uždelsto veikimo ligų „minos”, kurios tyliai laukia savo valandos. Žinant tai- galima užbėgti ligai už akių.
Todėl tik nuo paties žmogaus priklauso jo sveikatos būklė. Žinodami savo kūno konstitucijos tipą ir organizmo silpnąsias vietas, galėsite pasirinkti profilaktines priemones. Žmogui, turinčiam stiprios kūno konstitucijos tipą gyventi paprasčiau, ligos jį užklumpa labai retai. Tuo tarpu tas, kurio konstitucijos tipas silpnas, žymiai daugiau dėmesio turi skirti sveikatos stiprinimui , mitybai, minčių higienai.
Nusistatyti savo kūno konstitucijos tipą galite atvykę pas mus ir atlikę akies rainelės tyrimą- iridodiagnostiką.
MŪSŲ TIKSLAS- supažindinti žmones su šia unikalia organizmo būklės tyrimo metodika ir suteikti galimybę sužinoti apie savo sveikatos būklę pačiu tinkamiausiu laiku ir lengviausiu būdu, pasitelkiant tikslius akies rainelės tyrimo metodus. Iridologas per kelias minutes įvertina žmogaus sveikatos “kokybę” nuo pat gimimo, jo silpnąsias vietas organų ir audinių lygyje.
Iridodiagnostika, kaip ligų nustatymo pagal akies rainelę metodas yra jaunas mokslas. Nors pagal senovės rankraščius, jo amžius siekia nuo 5 iki 7 tūkst. metų. Tai – paciento apžiūros metodo variantas. Egzistuoja nuomonė, kad akies rainelė – tai – ekranas, kurį mums davė motina gamta pagalbos sumetimais. Šiuo metu yra daug mokslininkų JAV, Europos, Rusijos šalių, vystančių šį tyrimų metodą.Metodika unikali, neįprasta, neskausminga, užima tik keletą minučių ir yra pakankamai informatyvi. Dažnai būna naudinga, renkantis profesijas, susijusias su dideliais krūviais, nes labai tiksliai nustato ištvermės ir organizmo rezervinių jėgų lygį.
Kreipkitės pirmai nemokamai konsultacijai:
parašykite laišką: aiskusmatymas@gmail.com
Kuo paremtas šis metodas?
Šiuo atveju paremtas taip vadinamu viscero – visceraliniu refleksu (t.y. specifiniai signalai iš sergančio organo perduodami į akies smegenies periferinę dalį) Apžiūros metu taip pat įvertinama vyzdžio reakcijos būklė, kad būtų nustatoma, ar padidėjęs nervų sistemos simpatinio ar parasimpatinio tonuso darbas, kas nepaprastai svarbu , įvertinant paciento būklę. Juk neurologijoje egzistuoja Zacharino – Geido zonos, kurių dėka neurologas gali pakankamai tiksliai lokalizuoti procesą ir nustatyti teisingą diagnozę.
Kaip galima pagal tokią mažą rainelę įvertinti viso organizmo būklę?
Nieko nuostabaus, paprastoje DNR molekulėje, kuri savo apimtimi yra mažesnė milijoną kartų, yra visa paveldima ne vienos kartos informacija.
Kaip nustatyti diagnozę ir ką mato specialistas, tirdamas pacientą?
Iridologo tikslas – atrasti silpnąsias organizmo vietas ir, esant būtinybei, nukreipti pas tos pakraipos gydytoją specialistą.
Ką reiškia pigmentinės dėmės?
Toksinės dėmės liudija apie autointoksikaciją ryšium su egzogeninių ir endogeninių toksinų pertekliumi arba bloga eliminacija (išskirymu) . Be to, toksinės dėmės gali byloti apie organo funkcijos genetinius sutrikimus.
Kokie dar ženklai nustatomi tyrime?
Iš tikrųjų ženklų pagal jų atspalvius ir formas yra labai daug. Kai kada 3-4 ženklų visuma nurodo vieno organo patologiją ir atvirkščiai.
Pavyzdžiui, visiems oftalmologams žinomas lipidinis žiedas, esantis prie ragenos liumbalinio krašto. Jis yra kepenų, cukrinio diabeto, hipotireozės susirgimų netiesioginis požymis. Su juo siejamas sumažėjęs atsparumas įvairioms infekcijoms. Tačiau svarbiausia tai, kad pasireikšdamas aterosklerozės rizikos požymiu, nurodo arterijų sienelių ir venų sklerozavimo procesų vystymąsi prieš atsirandant kapiliarų obliteracijos klinikiniams simptomams. Kraujo cirkuliacija pablogėja, atsiranda bendras nuovargis, nusilpsta regėjimas, padidėja jautrumas šalčiui, atsiranda skausmas kojose ir t.t.
Tokie reiškiniai neretai pastebimi žmonėse, kurie dirba sėdimą darbą. Labiausiai kapiliarų obliteracija ir kraujotakos nepakankamumas pasireiškia apatinėse galūnėse. Turbūt tai – vienas iš pirmųjų organizmo senėjimo požymių ir neišvengiamas reumatizmo, poliartrito, podagros, kai kurių odos pažeidimų ir venų susirgimo – flebito palydovas.
Lipidinio žiedo ant ragenos atsiradimui reikia įvairių specialybių gydytojų sutelkto dėmesio, nes jis užbėga už akių kapiliarų obliteracijos klinikinių simptomų vystymosi metu, gali pasitarnauti kaip kraujotakos pablogėjimo ir acidozės padidėjimo ankstyvųjų požymių arba organo funkcijos genetinių sutrikimų indikatorius.
Kodėl ne visada galima nustatyti ligą?
Lėti, nepažeidžiantys audinių ir neskausmingi pokyčiai gali ir neatsispindėti akies rainelėje, nes tokie pokyčiai nesiunčia jai patologinių impulsų. Pavyzdžiui, gerybiniai navikai ar neuždegiminės cistos ankstyvosiose vystymosi stadijose nespaudžia kapiliarinių organų, nesispaudžia patys. Arba atvirkščiai – yra požymis, o klinikos, skundų nėra – tokiam pacientui galima pasiūlyti profilaktinį gydymą arba dažnesnius vizitus pas būtiną specialistą.
Iridologiją Dr. J. Haskelis Kritzeris apibūdina taip : ” Iridologija yra mokslas , atskleidžiantis patologinius ir funkcinius sutrikimus žmogaus kūne per neįprastas dėmes, linijas ir spalvos pakitimus akyse”. Tai išplečia Dr. Bernardas Jensenas :
„Akis atskleidžia struktūrinius defektus, paslėptus toksiškus nusėdimus ir paveldėtą organų silpnumą kūne, įskaitant rūgščių buvimą ir šaltinį, katarą, anemiją, nervinę įtampą ir kitus rūpesčius. Taip galima tiksliai nustatyti esančias toksemijas ir jų buvimo vietas, kiekvieno organo aktyvumą, liaukų būklę ir apsinuodijimą vaistais. Akyse atsispindi dvasinė pusiausvyra, žalingos įtakos, kraujo priplūdimas, organizmo sandara ir galia pasveikti. Iridologijos tiklas- nustatyti uždegimo vietą, jo sunkumą, rasti tai, kas jį sukėlė ir patarti kokių veiksmų reikia imtis uždegimui pašalinti”.