Kiekviena moteris yra nepakartojama savo ypatybėmis, gabumais ar troškimais. Tačiau visuomenė primeta bendrą gyvenimo ar veiklos būdą. Moterys taip gerai prie to prisitaiko, kad pamiršta būti savimi. Pamažu jos praranda gyvenimo skonį ir vietoj gyvybinės versmės tampa stovinčiu vandeniu. Tokios moterys serga keista liga: jos yra kitokios, tačiau nori būti, kaip kiti. Tai sunki sielos būsena, sukelianti nepasitenkinimą, nusivylimus, neurozes ar depresiją. Šia liga sergančios laužo savo nepakartojamumą, eina prieš Gamtos įstatymus- juk gamtoje nėra tokio pat medžio, gėlės žiedo ar lapelio.
Jeigu ieškai savęs ir atsiduodi savo pašaukimui, gyveni taip, kaip tau skirta. Kartais gali atrodyti keistai, nes atrandi savo troškimus, rizikuoji, patiri nuotykius. Atrasti save- tai tapti tuo krantu, prie kurio norisi priplaukti, kuriame norisi išlipti, prie kurio norisi šlietis ir kuriame atrandi ramybę.
Moters misija- tapti tuo krantu- sau, savo artimiesiems, pasauliui. Taip tu tampi ta, aplink kurią kuriasi nauja Visata, naujas pasaulis, pagal tavo pačios pasaulėjautą ir pasaulėžiūrą. Taip tampama tiesiog laiminga, sveika ir reikalinga neišsemiamų galimybių margaspalviame pasaulyje.
Taigi kviečiu Tave patirti moterims skirtos gimnastikos „ SERGĖTOJOS GALIA“ praktikas, kurių metu išjausi, patirsi ir sustiprinsi savo prigimtines fizines, psichines ir dvasines galimybes.
MOTERŲ GIMNASTIKOS „SERGĖTOJOS GALIA“ NAUDA:

FIZINIS PLANAS
 LAIKYSENA. Praktikos labai palankios stuburo sveikatos būklei, bazinės pozicijos, naudojamos praktikų atlikimo technikose, efektyviai gerina kūno jausenas, stuburo slankstelių būklę, atpalaiduoja pečių juostą, kaklo įtampas, mentes, suteikia kūnui lengvumo ir formuoja taisyklinga bei gražią moters kūno laikyseną.
 GRAKŠTUMAS. Praktikų metu naudojami kūno tempimo, šokio ir aerobikos elementai.
Įdarbinami dubens, pilvo, rankų, nugaros, pilvo raumenys. Pratimai atliekami dinamiškai, individualiai pritaikant kiekvienam fiziniam pasiruošimui, tai didina moters ištvermę, šalina stresą. Tai praktika, pritaikyta išskirtinai moterims, todėl gimnastikoje yra minkštumo, lengvumo ir sakralinio šokio elementų.
 HORMONINIS FONAS. Praktikų atlikimo metu įtakojami mažojo dubens organai, dingsta įtampos ir suspaudimai. Taip pat teigiamai veikiama moters hormonus įtakojančių kankorėžinės, užkrūčio ir antinksčių liaukų veikla, susireguliuoja moters fiziologiniai ciklai, suaktyvėja limfos apytaka.

PSICHOLOGINIS PLANAS
 HARMONIJA. Suaktyvėja gyvybinės energijos tėkmė, o tai pažadina moteryje ramybės, noro rūpintis savimi ir kitais jausmus. Ši praktika atveria moteryje natūralų jos grožį, žavingumą, patrauklumą ir magnetizmą. Šalia tokios moters norisi tiesiog būti ir ją rūpintis.
 SAUGUMAS. Sustiprėja pasitikėjimas savimi ir aplinka, saugumo ir savirealizacijos potyris , įgaunama drąsos veikti su pasitikėjimu ir giluminiu žinojimu kaip, kada ir kur save reikšti pačiu geriausiu būdu.

DVASINIS PLANAS
 PASAULĖŽIŪRA. Praktikos įtakoje moterys įgauna daugiau paslankumo, situacijų priėmimo ramybės, mokosi lengviau reaguoti į gyvenimo situacijas ir visa tai savaime ima reikštis asmeniniame gyvenime: lengviau atleidžiama, paprasčiau priimama, besąlygiškai mylima ir mažiau reikalaujama, daugiau norisi dalintis ir duoti kitiems ( dėmesio, meilės, globos ir supratimo). Tai moteryje dar daugiau pažadina moteriškumo ir sakralumo.
 PAŠAUKIMAS. Šių praktikų metodikoje dirbama su 27 psichosomatinėmis energijomis, kurios kiekvienoje moteryje reiškiasi vis kitokiu būdu. Jos įtakoja ir moters pašaukimą, gyvenimo kelio kryptį bei savirealizaciją. Atliekant savo individualų praktikų kompleksą, moteryje ima skleistis jos talentai- kūrybingumas, veiklumas, pagalba sau ir kitiems, organizuotumas.
Kodėl ši gimnastika vadinama „Sergėtojos galia“ ?
Kokia jos kilmė ir istorija?
Kaip praktikos įtakoja mūsų kasdienybę, kūrybą, pasaulėžiūrą?

Parašyk man, papasakosiu!  el.p. aiskusmatymas@gmail.com

Užsiėmimus veda Jūratė Aleškevičiūtė Satja, regresinės meditacijos ir jogos mokytoja, gydytoja.
Ateik ir išjausk savo moters galią!
REGISTRACIJA TEL. 8 646 43737

Šios praktikos galima išmokti:

PLAČIAU: