sielos atnties zadinimo

Kviečiu į vakarus, kurių metu susitiksite su savimi iš praeities, turėsite galimybę pažinti save, atrasti naujai ir gal net labiau pamilti save patį…. Vakarus, kurių metu išmoktas praktikas galėsite taikyti namuose patys ir tokiu būdu kaskart vis toliau nusikelti į savo praeities ar gal net ateities gyvenimus….

Kiekvienas vakaras būna vis kitoks, unikalus ir nepakartojamas, todėl galite dalyvauti ir keletą kartų, atsinešdami savo ketinimus, mintis, pojūčius, klausimus….. visa, ką norite sužinoti, paleisti, išgydyti…
Taigi, kviečiu į vakarus, kuriuose vietų tik 8…

Regresinė GTG ( gyvenimų tarp gyvenimų) Terapija, tai intensyvios karminės transformacijos praktikos.

Tie, kurie žino, jog esame ne vien kūnas ir nori pakeliauti ieškant priežasčių, atsakymų, savęs….
Arba tiesiog smalsu save naujai patirti-kviečiami…

„Regresinė meditacija- tai labai galinga ir be galo subtili technika, kurios dėka nyksta pasąmonės blokai, tirpsta sąmoningos ribos, gyjame mentaliai ir emociškai.
Kviečiu tai patirti, išjausti ir pasidalinti su kitais. Technikos, kurių išmoksite, bus naudingos ir vertingos visam gyvenimui”.

Regresinės terapijos ir reinkarnacijos praktikė
Jūratė Aleškevičiūtė Satja

Artimiausi renginiai KAUNE :

VAKARAS:

2017 m. birželio 15 d.( ketvirtadienis),nuo 18,30 iki 20 val.
              

TEMA: Regresinė meditacija- gyvenimas tarp gyvenimų. Sielos kelionėPraktika.

 Griunvaldo g. 3, Kaunas.  Kauno Akropolio 4 a. Verslo centras , 427 kab.

kaina: 20 eu

  Išsamiau: REGRESIJA

  REGISTRACIJA

 

SEMINARAS :
  

2017 m. Liepos 1 d. (šeštadienis), nuo 10 iki 14 val.

TEMA: Karmos transformacija – regresinės terapijos  esmė. Praktika.

 Griunvaldo g. 3, Kaunas.  Kauno Akropolio 4 a. Verslo centras , 427 kab.

  Išsamiau: REGRESIJA

  REGISTRACIJA

 

Artimiausi renginiai VILNIUJE :

(prasidės nuo rugsėjo mėnesio)
              

TEMA: Regresinė meditacija- gyvenimas tarp gyvenimų. Sielos kelionėPraktika.

  Vilniuje, Smolensko 10d-10. MC ” Meilės Kelias”

 

Galima registruotis ir asmeninei Regresinės Terapijos sesijai, kurios metu, naudodama kristalus, padėsiu jums nusikelti į savo praeitį, ateitį o gal net ir kitus pasaulius.
Rasite atsakymus į savo klausimus, susitiksite su Sielos Vedliais, Mokytojais, išspręsite santykių, finansines, sveikatos problemas. Dirbu pagal profesionalią M. Niutono metodiką , ją apjungdama  su savo įžvalgomis ir gebėjimu jausti energijas, jas valdyti.
Asmeninės sesijos  įkainis- 50 eurų

Mano kvalifikaciją liudijantys sertifikatai: https://juratesatja.eu/sertifikatai

 ” Mes visi gyvename  ne pirmą kartą. Mūsų pasąmonė atsimena visas mūsų buvusias patirtis ir kartais tai išlenda į sąmonės paviršių, tačiau apie tai niekas mums niekada nesakė, todėl nesuprantame kas tai.
Siūlome jums unikalią galimybę pažvelgti į savo buvusias patirtis. Suvokti savo elgesio priežastis, suvokti savo dabartinių santykių, socialinės padėties, sveikatos šaknis.
Karma nėra bausmė skirta mums, karma tai tiesiog mūsų neišmoktos pamokos. Jūs galite pasirinkti, laukti kas bus ir atsitikus įvairioms gyvenimo situacijoms bandyti jas priimti takiai ir su meile, kad nekurtumėte sau daugiau karmos arba galite pažvelgti ir suvokti iš kur tai ateina.
Ir ne vien pažvelgti ir suvokti.
Mes galime energetiškai pakeisti praeitį. Mes galime transformuoti tai kas buvo ir taip pakeisti savo dabartinę realybę ir ateitį.
Kaip?
Tai išmoksite ir patirsite susitikimo metu. Šią techniką galėsite naudoti bet kada vėliau savo gyvenime.”
 
Dalyvių patirtys:

 

” dekoju uz Jusu darba, labai galinga sios terapijos jega, kuria ne iskarto teko pajausti, bet po kokios valandos isejus apeme labai gilus palengvejimo jausmas, meiles jausmas tiesiog…niekur nenukreiptas…. ta dalis, kuri buvo apie sielos gydyma visuose lygiuose ir svetimu energiju paleidima, man buvo raktine, energetine prasme daug ramybes jauciu ir daug arciau savo savasties, ko niekaip negalejau tiketis. Net atsirado pojutis besikeiciancio likimo… kazkokio sviesesnio lengvesnio. Dekoju dar karta.”- N.G.

” labai dėkoju už vakarykštį potyrį. Dingo nugaros tarpmentinis skausmas. Galvoju apie asmeninę sesiją.” R.J.

” pirmoji kelionė buvo pasižiūrėti į save praeityje, su užsakymu- patekti į patį išraiškingiausią savo įsikūnijimą praeityje. Praėjusi pro tinklelį ir kanalą patekau į Paryžių. Pasižiūrėjus į kojas, pastebėjau, kad jos apautos raudonais bateliais ir gavau suvokimą, jog buvau šokėja, vieniša, garsi šokėja, vardu Anna… 1936 metai. Išjaučiau šlovės, aplodismentų, sėkmės ir ramios gyvenimo ties 90 metų baigtį… Kitas kėlimasis į ateitį, tik laikas ten ne linijinis, o spiralinis, tad patekau į mišką, kuriame buvau basa, žalia vilnone suknele, vardu Morta. Tai buvo 1693 m. Ispanija. Gyvenau viena, miške, trobelėje, rinkau žoles ir žmonės mane laikė ragana…. Įdomiausia tai, kad suvokus, jog ten esu ragana, mano fizinį kūną šioje realybėje išmetė į viršų, krūtinėje sukilo didelis oro gūsis, kūnas čia ėmė blaškytis, nes ta energijos srovė iš ano laiko ėmė skverbtis į mane dabartyje, o kūnas , ląstelės nebegali to atlaikyti…. teko visai tokiai kriokiančiai ir besirangančiai grįžti… Kelionė nutrūko, vartai uždaromi…
Kiek pailsėjusi toliau ėjau toliau.
Šį kart nusprendžiau nusikelti į pati talentingiausią savo įsikūnijimo išjautimą praeityje. Patekau į burbulą, krištolo skaidrumo.. Paklausus ,kas esu, gavau atsakymą, kad esu tiesiog, be vardo, gryna sąmonė, energija beformė, ant kalno , tiesiog esu ir stebiu žalią saulę. Nuo manęs priklauso tos žalios saulės spalvos intensyvumas. Kam? Ten apačioje, pakalnėje kažkokios būtybės.. ne humanoidinės rūšies. Jas surinkinėja kitos energetinės būtybės ir surinkę veda į olą. Oloje toje tos energetinės būtybės, beformės, žymi tas būtybes surinktas. Nėra jokios prievartos, viskas laisva valia. Žymėjimas atliekamas įspaudus į pėdą ženklą, kažkokį herofliką…. O mano talentas tas tame įsikūnijime, kad aš valdau žalios saulės spalvos intensyvumą, nes tik nuo to intensyvumo priklauso ar įspaudas bus sėkmingai atliktas. Tada išėjau ir patekau į ateities savo įsikūnijimą. O čia dar įdomiau.  Ateities miestas, viskas suvokiama, matau žmones ir aš žmogus, moteris, tik yra tiesiog žmonės, o yra ir tokie, kurie būdami žmonėmis sugeba pakeisti savo fizinį kūną į plazminę substanciją, idant pereitų per fizines kliūtis. Aišku, čia jau apsidžiaugiau, kad jau čia tai gavau, dabar tuoj patyrinėti imsiu, gal net įgausiu gebėjimą, prisiminti,kaip tai daroma… Ir tik tai pagalvojau, šalia manęs atsirado trys būtybės, stebėtojai, žmonės lyg ir, pilki, be veido, be emocijų. Vėliau aplink juos atsirado dar daugiau tokių pat būtybių ir prasidėjo keisti dalykai: jie , pasirodo, yra Laiko Sargai, kurie neleidžia nutekinti informacijos iš laiko kanalo, saugo ją. Kadangi aš tai norėjau padaryti, šie sudavė smūgį, kuris mano fizinį kūną čia, šioje realybėje , ėmė kelti į viršų, mesti, energija labai įdomi, nežemiška, norėjosi ten dar užsilikti, bet, saugumo sumetimais, teko grįžti….
Na, su talentais ne kas , tai pagalvojau reik pasidairyti po angelų pasaulį.  Na ir keliausi. Hmm… Patekau į erdvę, kurioje ir vėl esu be kūno, bet, kaip ir angelų karalystė, galvoju, viskas gerai. Na ir dairausi… Manęs nėra ir yra vienu metu. Esu gryna sąmonė , susijungusi su kitomis tokiomis pat sąmonėmis, kurios visos yra sujungtos į geltoną, auksinį tinklą. Tinklo, iš to matymo perspektyvos , nebuvo nei pradžios, nei pabaigos… Apsidairiusi aplink, nusprendžiau paklaidžioti. Tuomet patekau į juodą erdvę, kurioje taip juoda, kad jau juodžiau nebūna… tuštuma. Ir iš tos tuštumos juodos, periodiškai vis iškylą piramidės formos juodos pulsuojančios plazminės substancijos, kurios yra labai aukštos, o jų viršūnėse ir yra tie rutuliai auksinių gijų, iš kurio vieno ir nusileidau apsižvalgyti. Įdomi patirtis… tarsi kokia matricinė erdvė… ten jokių emocijų, ten nėra jokių žmogiškų išraiškos formų, ten tik gryna sąmonė, kurios prasmė vienintelė: buvimas, išreiškiamas fraze : aš esu“….
Pabaigoje, jau po tiek nuotykių, galvojau viskas, gana, dabar tai jau nersiu į meilės patirtį.  Na ir užsidaviau komandą, patekti į tą savo įsikūnijimą, praeityje, kuomet ryškiausiai patyriau meilės jausenos būseną. Kaip ir gražių dalykų tikėjausi, o gavau…  Praėjusi pro vartus, patekau į patalpą, kurioje pastebėjau ilgą baltą stalą, akmens baltumo ir šalia jo būtybę, tarsi moterį, nemačiau jos veido, bet mačiau jos pirštus- jie buvo be galo ploni ir labai ilgi. Moteris ta kažką stebėjo. Pastebėjau ją iš šalies ir tai, ką stebi ji. Stalo to paviršiuje pamačiau ekraną, kuriame nuolat keitėsi, mainėsi labai daug akių….. jos buvo labai spalvotos su juodais vyzdžiais…. Žinojau, kad einant į meilės išgyvenimo patirtį, reikia ją atpažinti iš asmens, kuris tave myli akių ten, iš žvilgsnio… Taigi aš pamačiau daug akių, su įvairiaspalve energija, srautu iš jų…. Įdomiausia tai, kad toji moteris, kuri, kaip ir mano įsikūnijimas to laiko, stebėdama ta akis, jas matavosi… Savo liaunais, ilgais pirštais ji pasiimdavo po vieną akį iš to ekrano, ir maudavosi ją ant savo pirštų, palaikydavo, tada vėl paleisdavo į tą ekraną… Jokių emocijų, jokių minčių, tiesiog – procesas… KAM? Uždavus klausimą, gavau atsakymą, kad tokiu būdu akys yra parenkamos įsikūnijimams, o neriant jas ant pirštų, įvyksta tarsi jų energijos pakrovimas, kad ta akių energija neišsikrautų iki to laiko, kol nepaklius į kieno nors įsikūnijimą…

Štai tokios, mielieji, kelionės….. Yra vienas bendras bruožas tokių nežemiškų kelionių: jausmai, emocijos, troškimai , prasmės, tikslų paieškos yra tik žmogaus proto darinys, o ten, … ten yra tik buvimas, gryna, švari sąmonė… ji ir gyva ir negyva viename, nes tokio suvokimo gyvybės, kaip suvokiame mes, ten nėra išvis… ten viskas tiesiog YRA. „…………….

Praeitų gyvenimų tema pakutena net nesmalsaus žmogaus vaizduotę. Kol vieni ginčijasi, ar tų praeitų gyvenimų apskritai būta, kiti jau svarsto, kaip pasinaudoti kažkada įgyta patirtimi. Gyd. Jūratė Aleškevičiūtė yra įsitikinusi, kad kaišioti nosį į praeitus gyvenimus verta dėl keleto priežasčių – galimybės aiškiai pamatyti savo sielos kelią, kur link jis juda ir kokia galinė to „maršruto“ stotelė. Taip pat surasti savo negalių, santykių nekloties ar kloties, ligų, prasto regėjimo priežastis.
Kuri praėjusio gyvenimo scena išnyra, priklauso nuo to, dėl ko žmogus ryžtasi regresinei terapijai. Ar jam rūpi išsiaiškinti kokį nors konkretų dalyką? Ar jis nori tiesiog pasižvalgyti – kas toks buvo ir kaip ten jam klojosi? Kartais kelionė į praeitį būna informatyvi, o kartais tiesiog pažeria daug pabirų detalių, kurias nelengva sujungti į visumą.
Gilinantis į praeitą gyvenimą, gydomos ligos. Mano praktikoje tokiu būdu labai sėkmingai
IŠNYKSTA REGĖJIMO SUTRIKIMAI,STUBURO PROBLEMOS,LĖTINĖS LIGOS.

Eiti į praeitus gyvenimas verta tada, kai žmogus nori aiškiau suprasti savo misiją, suvokti savo paskirtį. Kodėl aš gyvenu? Kokia mano užduotis? Kokią pamoką turiu išmokti? Į tokius klausimus praeitų gyvenimų informacija padeda atsakyti.
Regresinė meditacinė terapija – tai puiki galimybė atrasti atsakymus į daugelį klausimų, kurie susikaupė per daugelį gyvenimų:
• suprasti mentalines ligų priežastis;
• rasti probleminių situacijų sprendimus;
• atsilaisvinti nuo nuoskaudų, pykčio, neapykantos, karingumo, varginančių priklausomybių;
• atsikratyti fobijų ir baimių;
• plėtoti įgūdžius, talentus ir sugebėjimus;
• suvokti savo amžiną dvasinę prigimtį, kuri yra pilna žinojimo ir palaimos.
Regresinės terapijos metu naudosiu kristalus, kurie palengvina klientui patekti į šią būseną . Kodėl?
Kristalai – tai Jūsų Tarpgalaktinis INSTRUMENTAS.
Meditacijos trukmė: 2 val. Kaina: 30 €.
Registracija būtina : el. paštu aiskusmatymas@gmail.com
Regresinės Terapijos vedėja:
asJūratė Aleškevičiūtė Satja

Regresinės meditacijos ir reinkarnacijos praktikė, bioenergetikė, gyd. Optometrė – iridologė.

Ji- vienintelė Lietuvoje sertifikuota Natūralaus Regos Atkūrimo Instruktorė, Natūralios Regos Terapijos Centro Lietuvoje ir mokyklos „Aiškus Matymas“ įkūrėja. Programos „Susigrąžink regėjimą pats !“ autorė, padėjusi daugeliui žmonių atsisakyti akinių.

Lektorė mokėsi Tradicinės kinų medicinos, akupresūros ir taškinio masažo, baigė psichonomikos ( E.Cvietkovo mokykla) ir Energetinio Gydymo bei Infomatymo studijas pagal akademikų V.Bronikovo ir M.Komissarovo ( JAV ) metodiką. Yra sertifikuota iridodiagnostikos specialistė, nustatanti sveikatos būklę iš žmogaus akių rainelės.

2016 m. parašė ir apgynė mokslinį darbą tema : “ Šviesos impulsinės terapijos įtakos regos aštrumui tyrimas“.

Knygos “ Sveikų akių vadovėlis“ autorė.
Jūratė liudija ir moko sveikos gyvensenos, yra Žyvos  ir ThetaHealing kvantinio gydymo meistrė- mokytoja, regresinės meditacijos ir hipnozės mokytoja, biolokacijos specialistė, Crystal Viewing ( sielos stebėjimas ) meistrė,  jogos instruktorė.

Jau 25 metų dirba su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais. Konsultuoja, padeda gyti ir suvokti save naudojantis psichonomika – dvasios dėsnių žinojimu ir gyvenimu pagal juos.

Plačiau apie Jūratę: https://juratesatja.eu/sertifikatai

www.aiskusmatymas.lt

Būtina registracija :

Registruojantis prašome užpildyti šią registracijos formą, įrašant seminarą ir laiką .

Registracija tvirtinama tik padarius depozitinį pavedimą. 

depozitą – 10  EUR vienam žmogui prašome pervesti į šią  banko sąskaitą:

UAB “Saulėratis“  
     
Įm. kodas: 303728362

A/S  LT 04 4010 0510 0336 2926
 

  Mokėjimo paskirtis:  regresija

Padarius pavedimą, el.paštu:  aiskusmatymas@gmail.com , būtinai informuokite:

1) kuriame mieste,
2) kurią dieną atvyksite.

arba parašykite man : aiskusmatymas@gmail.com
Atsisakius dalyvauti, depozitas  yra  jokiomis sąlygomis negrąžinamas.