Regresija – tai grįžimas atgal. Šiuo atveju – žmogaus grąžinimas į praėjusį gyvenimą. Regresijos metodas gali būti taikomas ieškant savo gyvenimo tikslo, norint suvokti šio gyvenimo uždavinius, siekiant nustoti bijoti mirties, trokštant suvokti savo, kaip sielos progresą ir pan…

Kaip skausmingi vaikystės prisiminimai įtakoja dabartinio gyvenimo kokybę, taip dabartinį gyvenimą veikia praėjusių gyvenimų traumos. Tam, kad išsilaisvinti iš skausmingų praeities patirčių, būtina jas suvokti, apšviesti sąmonės šviesa. Labai dažnai žmonės nesupranta, kodėl būtent jiems teko išgyventi vieną ar kitą įvykį. Tačiau, pažvelgę į savo praėjusius gyvenimus pamatome pasėkmių priežastis; savo sielos kelią lyg iš toliau, lyg žemėlapyje paspaudę “-“ ženklą nutoliname vaizdą ir pamatome kryptį, kur link gyvenimas iš gyvenimo judame.

Regresija atliekama taikant hipnoterapiją. Jos metu pamažu atveriami vartai į pasąmonę ir į joje glūdinčius prisiminimus. Regresijos seansas trunka vidutiniškai 3 val. Einame per praėjusio gyvenimo atsiminimus atbuline eiga – pradedant paskutine praėjusio gyvenimo diena ir baigiant vaikyste. Tuomet grįžtama į paskutinė gyvenimo dieną, žmogus pamato, kaip jis mirė, kur toliau keliauja siela. Ateina gilus suvokimas apie mirtį, apie savo paskirtį šiame gyvenime ir šioje planetoje, užmezgamas santykis su savo sielos vedliu, gaunami atsakymai į aktualius klausimus.

Regresijos metu žmogus pats mato, patiria ir atpasakoja visus praėjusio gyvenimo įspūdžius, išgyvena emocijas – viskas yra labai subtilu ir individualu! Pamatę, kuo buvo ir kokius įgūdžius turėjo, žmonės lengviau pasirenka savo profesiją, jiems paprasčiau lavinti turėtus talentus. Žinoma, yra pasitaikę atvejų, kai žmogus praėjusiame gyvenime buvo gyvūnas, tuomet galima žmogaus elgesyje, charakteryje atpažinti nemažai tam gyvūnui būdingų savybių. Tokiam žmogui paprastai būna sudėtingiau integruotis mūsų visuomenėje.

Jei į regresijos seansą atvyksta žmogus, genamas smalsumo, tačiau giliai viduje netikintis sielos egzistavimu, arba turėjęs skausmingų prisiminimų, į kuriuos pasąmoningai nenori leistis, tuomet toks seansas neįvyksta. Todėl turi būti gilus suvokimas ir didelė motyvacija, dėl kol norima keliauti į praėjusį gyvenimą.

Regresija padeda pakeisti požiūrį į savo gyvenimą ir į mus supančią aplinką. Suvokiama, koks yra trapus ir nepakartojamas gyvenimas, kokios yra svarbiausios vertybės ir kokių prisirišimų ar ydų reikia atsisakyti, kad kelias, kuriuo keliaujama per gyvenimus, būtų nebe toks duobėtas.

Kviečiu į sesiją, kurios metu susitiksite su savimi iš praeities, turėsite galimybę pažinti, naujai atrasti ir pamilti save patį. Sesiją, kurios metu išmoktas praktikas galėsite taikyti namuose patys ir tokiu būdu kaskart vis toliau nusikelti į savo praeities ir  ateities gyvenimus. Vienintelis šiais metais, unikalus ir nepakartojamas susitikimas, tad ateidami atsinešdami savo ketinimus, mintis, pojūčius, klausimus- visa, ką norite sužinoti, paleisti, išgydyti.
Regresinė terapija- tai labai galinga ir be galo subtili technika, kurios dėka nyksta pasąmonės blokai, tirpsta sąmoningos ribos, gyjama mentaliai, emociškai ir fiziškai.
„Karma nėra bausmė skirta mums, karma tai tiesiog mūsų neišmoktos pamokos. Jūs galite pasirinkti, laukti kas nutiks ir atsitikus įvairioms gyvenimo situacijoms bandyti jas priimti takiai ir su meile, kad nekurtumėte sau daugiau karmos arba galite pažvelgti ir suvokti iš kur tai ateina“.
Ir ne vien pažvelgti ir suvokti.
Mes galime energetiškai pakeisti praeitį. Mes galime transformuoti tai kas buvo ir taip pakeisti savo dabartinę realybę ir ateitį.
Kaip?
Tai išmoksite ir patirsite susitikimo metu. Šią techniką galėsite naudoti bet kada vėliau savo gyvenime.
Kviečiu tai patirti, išjausti ir pasidalinti su kitais. Technikos, kurių išmoksite, bus naudingos ir vertingos visam gyvenimui.
regresinei 1
Apie ką tai?
Praeitų gyvenimų tema pakutena net nesmalsaus žmogaus vaizduotę. Kol vieni ginčijasi, ar tų praeitų gyvenimų apskritai būta, kiti jau svarsto, kaip pasinaudoti kažkada įgyta patirtimi. Regresinės terapijos ir reinkarnacijos specialistė Jūratė Aleškevičiūtė yra įsitikinusi, kad kaišioti nosį į praeitus gyvenimus verta dėl keleto priežasčių – galimybės aiškiai pamatyti savo sielos kelią, kur link jis juda ir kokia galinė to „maršruto“ stotelė. Taip pat surasti savo negalių, santykių nekloties ar kloties, ligų, prasto regėjimo priežastis.
Kiekvienas buvęs gyvenimas, tai prieš jį buvusio gyvenimo tąsa. Tai, ko neužbaigėme aname gyvenime, tęsiame kitame, neišspręsti santykiai, nerealizuoti norai, strategijos, nepadaryti darbai, blokai, jie nieku nedingsta, o persimeta iš vieno gyvenimo  į kitą. Rytuose tai vadinama karma.  Tai poliariškumo įstatymai. Kelionės per gyvenimus metu mes prisimename tai, ką turėjome: savo  galimybes, vidinius turtus ir savo nesėkmes, problemas, pradedame suprasti, ką  iš tiesų veikiame dabar ir kodėl esame būtent tokie, o ne tie, kuriais  norėtume būti. Nėra ko apsimetinėti, mes dažnai graužiamės, kodėl vieni dalykai mums sekasi, o kiti – ne.
O Karmos transformacijos proceso metu  savo viduje prisimename tai ką pamiršome ir sukuriame ko dar neturėjome.
Kuri praėjusio gyvenimo scena išnyra, priklauso nuo to, dėl ko žmogus ryžtasi regresinei terapijai. Ar jam rūpi išsiaiškinti kokį nors konkretų dalyką? Ar jis nori tiesiog pasižvalgyti – kas toks buvo ir kaip ten jam klojosi? Kartais kelionė į praeitį būna informatyvi, o kartais tiesiog pažeria daug pabirų detalių, kurias  sujungti į visumą padeda tik į gyvenimų tarp gyvenimų kelionę lydintis Vedlys.
Koks šios Kelionės tikslas?
Eiti į praeities gyvenimas verta tada, kai žmogus nori aiškiau suprasti savo misiją, suvokti savo paskirtį. Kodėl aš gyvenu? Kokia mano užduotis? Kokią pamoką turiu išmokti? Į tokius klausimus praeitų gyvenimų informacija padeda atsakyti.
Įsigilinę į praeitus gyvenimus mes atgauname pilnatvę, pradedame suprasti, kad visą tai, ko mums trūksta mes turime, bet  nesinaudojame. Tam tikra prasme mes kurią nors vieną savo dalį pripažįstame, o kitų nematome, net nežinome, kad jos yra, todėl ir nesame vientisi, o reinkarnacinė terapija padeda atstatyti vientisumą . Kai užmezgame ryšį su savo praeitu gyvenimu, energija ima judėti, atskiros mūsų dalys pradeda jungtys.
Gilinantis į praeitą gyvenimą, gydomos ligos. Mano praktikoje tokiu būdu labai sėkmingai IŠNYKSTA REGĖJIMO SUTRIKIMAI, STUBURO PROBLEMOS, LĖTINĖS LIGOS.
Regresinė meditacinė terapija – tai puiki galimybė atrasti atsakymus į daugelį klausimų, kurie susikaupė per daugelį gyvenimų:
  • suprasti mentalines ligų priežastis;
  • rasti probleminių situacijų sprendimus;
  • atsilaisvinti nuo nuoskaudų, pykčio, neapykantos, karingumo, varginančių priklausomybių;
  • atsikratyti fobijų ir baimių;
  • plėtoti įgūdžius, talentus ir sugebėjimus;
  • suvokti savo amžiną dvasinę prigimtį, kuri yra pilna žinojimo ir palaimos.
Regresinės terapijos metu naudosiu kristalus, kurie palengvina klientui patekti į šią būseną.
Kristalai – tai Jūsų kontakto su pasąmone INSTRUMENTAS.
Kaip pasikeičia  gyvenimas, pradėjus prisiminti praeitus gyvenimus?
Suvokęs, kad gyvena ne pirmą ir ne paskutinį kartą žmogus įgyja  atsakingumo už tai, ką veikia, kokius sprendimus priima, kaip elgiasi su kitais, nes žino, kad visą, ką  bedarytų nedingsta ir niekas nesibaigia su mirtimi. Viską teks užbaigti, išspręsti, nes viskas vienokiu ar kitokiu būdu grįš.
 Taip pat dingsta mirties baimė, nes suvokiama, kad  gyvenimas yra tik kelio dalis. Reinkarnacija keičia požiūrį į vaikų auklėjimą, padeda suvokti, kad mūsų vaikas nėra nieko nesuprantantis individas, nes iš praėjusio gyvenimo gali būti atsinešęs daug daugiau žinių negu mes.
Kol apie praeitus gyvenimus žinome tik teoriškai niekas nesikeičia, susidūrę praktiškai viską pradedame suvokti giliau.
Padėka šios Kelionės tarp gyvenimų Vedėjai –  20 eu ( grupinė sesija)  arba 50 eu ( asmeninė sesija).
Būtina registracija, nes vietų skaičius yra ribotas: aiskusmatymas@gmail.com
audio iš vakarų išraukos : https://juratesatja.eu/psichoemocines-korekcijos-vakarai
Regresinės Terapijos vedėja: 

Jūratė Aleškevičiūtė Satja as.
Regresinės terapijos ir reinkarnacijos praktikė.

Optometrė – iridologė, bioenergetikė.

Ji- vienintelė Lietuvoje sertifikuota Natūralaus Regos Atkūrimo Instruktorė, Natūralios Regos Terapijos Centro Lietuvoje ir mokyklos „Aiškus Matymas“ įkūrėja. Programos „Susigrąžink regėjimą pats !“ autorė, padėjusi daugeliui žmonių atsisakyti akinių.

Lektorė mokėsi Tradicinės kinų medicinos, akupresūros ir taškinio masažo, baigė psichonomikos ( E. Cvietkovo mokykla) ir Energetinio Gydymo bei Infomatymo studijas pagal akademikų V.Bronikovo ir M. Komissarovo ( JAV ) metodiką. Yra sertifikuota iridodiagnostikos specialistė, nustatanti sveikatos būklę iš žmogaus akių rainelės.

2016 m. parašė ir apgynė mokslinį darbą tema : “ Šviesos impulsinės terapijos įtakos regos aštrumui tyrimas“. Knygos “ Sveikų akių vadovėlis“ autorė.

Jūratė liudija ir moko sveikos gyvensenos, yra Reiki ir Žyvos,  ThetaHealing  kvantinio gydymo praktikė, regresinės terapijos ir reinkarnacijos praktikė, biolokacijos, Crystal Viewing (sielos stebėjimas kristalų pagalba) specialistė,  meditacijos ir jogos instruktorė, distancinio matymo praktikė.

Turėdama prigimtinį gebėjimą jausti ir matyti energijas, ji jau 25 metų dirba su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais. Konsultuoja, padeda gyti ir suvokti save naudojantis psichonomika – dvasios dėsnių žinojimu ir gyvenimu pagal juos.

Dalyvių patirtys:
“ pirmoji kelionė buvo pasižiūrėti į save praeityje, su užsakymu- patekti į patį išraiškingiausią savo įsikūnijimą praeityje. Praėjusi pro tinklelį ir kanalą patekau į Paryžių. Pasižiūrėjus į kojas, pastebėjau, kad jos apautos raudonais bateliais ir gavau suvokimą, jog buvau šokėja, vieniša, garsi šokėja, vardu Anna… 1936 metai. Išjaučiau šlovės, aplodismentų, sėkmės ir ramios gyvenimo ties 90 metų baigtį… Kitas kėlimasis į ateitį, tik laikas ten ne linijinis, o spiralinis, tad patekau į mišką, kuriame buvau basa, žalia vilnone suknele, vardu Morta. Tai buvo 1693 m. Ispanija. Gyvenau viena, miške, trobelėje, rinkau žoles ir žmonės mane laikė ragana…. Įdomiausia tai, kad suvokus, jog ten esu ragana, mano fizinį kūną šioje realybėje išmetė į viršų, krūtinėje sukilo didelis oro gūsis, kūnas čia ėmė blaškytis, nes ta energijos srovė iš ano laiko ėmė skverbtis į mane dabartyje, o kūnas , ląstelės nebegali to atlaikyti…. teko visai tokiai kriokiančiai ir besirangančiai grįžti… Kelionė nutrūko, vartai uždaromi…
Kiek pailsėjusi tęsiau.
Šį kart nuspręndžiau nusikelti į pati talentingiausią savo įsikūnijimo išjautimą praeityje. Patekau į burbulą, krištolo skaidrumo.. Paklausus ,kas esu, gavau atsakymą, kad esu tiesiog, be vardo, gryna sąmonė, energija beformė, ant kalno , tiesiog esu ir stebiu žalią saulę. Nuo manęs priklauso tos žalios saulės spalvos intensyvumas. Kam? Ten apačioje, pakalnėje kažkokios būtybės.. ne humanoidinės rūšies. Jas surinkinėja kitos energetinės būtybės ir surinkę veda į olą. Oloje toje tos energetinės būtybės, be formės, žymi tas būtybes surinktas. Nėra jokios prievartos, viskas laisva valia. Žymėjimas atliekamas įspaudus į pėdą ženklą, kažkokį hierofliką…. O mano talentas tas tame įsikūnijime, kad aš valdau žalios saulės spalvos intensyvumą, nes tik nuo to intensyvumo priklauso ar įspaudas bus sėkmingai atliktas. Tada išėjau ir patekau į ateities savo įsikūnijimą. O čia dar įdomiau.  Ateities miestas, viskas suvokiama, matau žmones ir aš žmogus, moteris, tik yra tiesiog žmonės, o yra ir tokie, kurie būdami žmonėmis sugeba pakeisti savo fizinį kūną į plazminę substanciją, idant pereitų per fizines kliūtis. Aišku, čia jau apsidžiaugiau, kad jau čia tai gavau, dabar tuoj patyrinėti imsiu, gal net įgausiu gebėjimą, prisiminti,kaip tai daroma… Ir tik tai pagalvojau, šalia manęs atsirado trys būtybės, stebėtojai, žmonės lyg ir, pilki, be veido, be emocijų. Vėliau aplink juos atsirado dar daugiau tokių pat būtybių ir prasidėjo keisti dalykai: jie , pasirodo, yra Laiko Sargai, kurie neleidžia nutekinti informacijos iš laiko kanalo, saugo ją. Kadangi aš tai norėjau padaryti, šie sudavė smūgį, kuris mano fizinį kūną čia, šioje realybėje , ėmė kelti į viršų, mesti, energija labai įdomi, nežemiška, norėjosi ten dar užsilikti, bet, saugumo sumetimais, teko grįžti….
Na, su talentais ne kas , tai pagalvojau reik pasidairyti po angelų pasaulį. Na ir keliausi. Hmm… Patekau į erdvę, kurioje ir vėl esu be kūno, bet, kaip ir angelų karalystė, galvoju, viskas gerai. Na ir dairausi… Manęs nėra ir yra vienu metu. Esu gryna sąmonė , susijungusi su kitomis tokiomis pat sąmonėmis, kurios visos yra sujungtos į geltoną, auksinį tinklą. Tinklo, iš to matymo perspektyvos , nebuvo nei pradžios, nei pabaigos… Apsidairiusi aplink, nuspręndžiau paklaidžioti. Tuomet patekau į juodą erdvę, kurioje taip juoda, kad jau juodžiau nebūna… tuštuma. Ir iš tos tuštumos juodos, periodiškai vis iškylą piramidės formos juodos pulsuojančios plazminės substancijos, kurios yra labai aukštos, o jų viršūnėse ir yra tie rutuliai auksinių gijų, iš kurio vieno ir nusileidau apsižvalgyti. Įdomi patirtis… tarsi kokia matricinė erdvė… ten jokių emocijų, ten nėra jokių žmogiškų išraiškos formų, ten tik gryna sąmonė, kurios prasmė vienintelė: buvimas, išreiškiamas fraze : aš esu“….
Pabaigoje, jau po tiek nuotykių, galvojau viskas, gana, dabar tai jau nersiu į meilės patirtį.  Na ir užsidaviau komandą, patekti į tą savo įsikūnijimą, praeityje, kuomet ryškiausiai patyriau meilės jausenos būseną. Kaip ir gražių dalykų tikėjausi, o gavau…  Praėjusi pro vartus, patekau į patalpą, kurioje pastebėjau ilgą baltą stalą, akmens baltumo ir šalia jo būtybę, tarsi moterį, nemačiau jos veido, bet mačiau jos pirštus- jie buvo be galo ploni ir labai ilgi. Moteris ta kažką stebėjo. Pastebėjau ją iš šalies ir tai, ką stebi ji. Stalo to paviršiuje pamačiau ekraną, kuriame nuolat keitėsi, mainėsi labai daug akių….. jos buvo labai spalvotos su juodais vyzdžiais…. Žinojau, kad einant į meilės išgyvenimo patirtį, reikia ją atpažinti iš asmens, kuris tave myli akių ten, iš žvilgsnio… Taigi aš pamačiau daug akių, su įvairiaspalve energija, srautu iš jų…. Įdomiausia tai, kad toji moteris, kuri, kaip ir mano įsikūnijimas to laiko, stebėdama ta akis, jas matavosi… Savo liaunais, ilgais pirštais ji pasiimdavo po vieną akį iš to ekrano, ir maudavosi ją ant savo pirštų, palaikydavo, tada vėl paleisdavo į tą ekraną… Jokių emocijų, jokių minčių, tiesiog – procesas… KAM? Uždavus klausimą, gavau atsakymą, kad tokiu būdu akys yra parenkamos įsikūnijimams, o neriant jas ant pirštų, įvyksta tarsi jų energijos pakrovimas, kad ta akių energija neišsikrautų iki to laiko, kol nepaklius į kieno nors įsikūnijimą…
Štai tokios, kelionės….. Yra vienas bendras bruožas tokių nežemiškų kelionių: jausmai, emocijos, troškimai , prasmės, tikslų paieškos yra tik žmogaus proto darinys, o ten, … ten yra tik buvimas, gryna, švari sąmonė… ji ir gyva ir negyva viename, nes tokio suvokimo gyvybės, kaip suvokiame mes, ten nėra išvis… ten viskas tiesiog YRA. „.