PIRMĄ SYKĮ LIETUVOJE! Sausio 30,31d, Vasario 1,2,3d. bei VIP kursas vasario 5,6,7d.

VILNIUJE     DISTANCINIS MATYMAS   /vietų skaičius ribotas/

Specialiųjų tarnybų Distancinio matymo technologijų kursą dėstys:

NATALIJA LAPŠIČEVA ( Rusija  Žiūrėtoja. Mokėsi JAV pas aukštos kvalifikacijos amerikiečių dėstytojus, geriausius nuotolinio matymo srities specialistus.Tarptautinės nuotolinio matymo asociacijos narė.Oficiali „ThetaHealing®“ atstovė Rusijoje.Praktikuojanti psichologė, sėkmės trenerė.Sertifikuota Silvos metodo dėstytoja; knygų autorė ir daugybės praktinių kursų apie potencialo atskleidimą ir tikslų pasiekimą vedėja, meditacijos ir troškimų išsipildymo ekspertė.Pirmoji Rusijoje sertifikuota „ThetaHealing®“ meistrė, turinti „ThetaHealing®“ mokslo sertifikatą. Nuo 2004 m. dėsto daugelyje miestų ir šalių. 2011 m. apdovanota „Thetahealing®“ mokslo sertifikatu.

Instruktorius CRAIG KOEKEMOER  (Didžioji Britanija)

Žiūrėtojas. Mokėsi JAV pas aukštos kvalifikacijos amerikiečių dėstytojus, geriausius nuotolinio matymo srities specialistus, pakitusios sąmonės būsenų ir jų poveikio ekstrasensoriniams žmogaus gebėjimams tyrėjas,tarptautinės nuotolinio matymo asociacijos narys,sertifikuotas aukščiausios kategorijos „ThetaHealing®“ instruktorius ,oficialus „ThetaHealing®“ atstovas Rusijoje, apdovanotas „Thetahealing®“ mokslo sertifikatu, patyręs praktikuojantis gyvenimo sėkmės treneris, komunikacijos ir konfliktų valdymo srities ekspertas, daug pasiekęs verslininkas ir keliautojas.

14330986_1369961556348952_907323038_n

Nuotolinis matymas – būdas gauti bet kokią informaciją apie bet kokį objektą, nepriklausomai nuo jo buvimo laike ir erdvėje. Maždaug 25 metus nuotolinio matymo metodą kūrė JAV spec. tarnybos (CŽV, FTB, karinė žvalgyba) ir pradžioje jis naudotas siekiant gauti žvalgybinio pobūdžio ekstrasensorinę informaciją, įskaitant ir duomenis apie sovietinius karinius objektus. Metodą kūrė aukščiausios klasės specialistai. Naudoti naujausi šiuolaikinės psichologijos pasiekimai, stipriausių

ekstrasensų patirtis. Projektas buvo žinomas kodiniu pavadinimu „Star Gates“ („Žvaigždžių vartai“). Nuotolinio matymo metodą aprobavo tūkstančiai žmonių, įsitikinusių nepaprastu jo veiksmingumu.Gana neseniai nuotolinis matymas ištrūko iš slaptų laboratorijų ir buvo atskleistas pasauliui. Išslaptinus metodika perėjo į visiškai civilinę sritį ir plačiai paplito JAV bei visame pasaulyje. Šiuo metu ji energingai plėtojama ir pildoma naujais aspektais.

NM – tai nuodugniai apgalvotas metodas, kuris numato tikslų duomenų fiksavimą protokole ir padeda palaipsniui gauti informaciją apie taikinį.

NM – unikali praktika. Specialia tvarka atliekamos procedūros leis išmokti greitai ir tiksliai apibūdinti reikiamus taikinius – netgi tuos, apie kuriuos iš anksto nieko nežinote.

NM sudaro šeši etapai, kurių metu gaunamas ir dešifruojamas informacinis signalas, o duomenys apie taikinį pateikiami išbaigtais paveikslėliais arba 3D modeliais.

PER ŠĮ KURSĄ IŠMOKSITE:

Užmegzti teisingą ryšį su pasąmone, kuri savo ruožtu siejasi su Visatos informacine matrica, ir iš ten išgauti mūsų sąmonei visiškai nežinomą informaciją.

Teisingai ir kuo tiksliau nusitaikyti į bet kokį nurodytą nuotolinį taikinį erdvėje ir laike bei nenaudojant įprastų penkių jutimo organų gauti reikalingą informaciją apie jį.

Teisingus duomenis apie taikinį atskirti nuo informacijos, kurią pateikia jūsų vaizduotė, protas, logika ir norų išsipildymo mechanizmas – dėl jo kartais trokštamus dalykus imame laikyti tikrove. Taip pat išmoksite išskirti naudingą grūdą iš tokios jūsų vaizduotės ar logikos iškreiptos informacijos.

Išmoksite išskirti ir apibūdinti užslėpto taikinio struktūroje esančius bazinius vaizdinius.

Išmoksite teisingos nuoseklios procedūros informacijai gauti ir apdoroti, palaipsniui plėsdami žinias apie taikinį: nuo pirmojo jo keliamo pojūčio iki nuodugnaus jo ypatybių ir aspektų apibūdinimo. Taip pat galėsite nupiešti taikinio vaizdą ir iš plastinės medžiagos sukurti jo 3D modelį.

Išmoksite pereiti į tikrovės suvokimo dešiniuoju pusrutuliu būseną.

Išmoksite suvokti ekstrasensorinę informaciją, gaunamą visais galimais kanalais (spalva, temperatūra, tekstūra, garsas, skonis, kvapas, forma, energija) ir visuose mūsų psichikos veiklos lygmenyse bei planuose. Taip maksimaliai padidinsite tokios informacijos gavimo išteklius.

Sužinosite daug dalykų apie savo ekstrasensorinį suvokimą ir stipriausią jums prieinamos informacijos kanalą, tuo pačiu ugdydami ir tobulindami visus kitus kanalus.

Išmoksite ieškoti objektų ir taikinių buvimo vietos erdvėje pasitelkę žemėlapį ir iš savo pasąmonės išgauti bet kokią reikalingą informaciją apie juos.

Išmoksite savo suvokime nukeliauti į užsibrėžto taikinio praeitį ir ateitį ir taip gauti duomenų apie jį.

Išmoksite prisiderinti prie žmonių emocijų ir nuskaityti jas, o taip pat žymiai geriau suprasite savo emocines būsenas ir subtilius pasaulio pojūčius.

Išmoksite metodų, leidžiančių suvokti informaciją apie žmogų – jo emocijas, mintis, motyvus, planus, ketinimus.Įsisavinsite metodus, leidžiančius apsisaugoti gaunant tokią informaciją ir apsivalyti nuo jos.

Išmoksite tyrinėti ir naudoti savo pasąmonės simboliką.

Pagrindinis praktinio kurso tikslas – pasitelkus unikalią nuotolinio matymo („Remote Viewing“) metodiką, ugdyti ekstrasensorinius gebėjimus bei intuiciją ir išmokyti aiškiaregystės. Nuotolinis matymas – tai ypatinga kalba, kurią išmokę galėsite lengvai sužinoti apie viską bet kokiu laiku ir bet kokioje vietoje. Todėl NM galite naudoti ieškodami atsakymų į visus klausimus, kurie jus iš tikrųjų domina – nuo pamestų raktų iki gyvenimo prasmės paieškos.

KOKIEMS ŽMONĖMS SKIRTA

NM metodas buvo sukurtas JAV jėgos struktūrų užsakymu Kalifornijos valstijos Stenfordo universitete. Metodo kūrėjai siekė, kad spontaniška aiškiaregystė taptų dažnesnė ir veiksmingesnė. Vienas iš uždavinių buvo sukurti nesudėtingą metodą, kurį galėtų naudoti dideliais šios srities gebėjimais nepasižymintis žmogus. CŽV ieškojo metodo, kurį naudoti būtų paprasta netgi ekstremaliose karo sąlygose.Todėl, priešingai nei tik išrinktiesiems, itin talentingoms asmenybėms prieinama aiškiaregystė, NM gali naudoti bet koks žmogus.

KAM NAUDOJAMA

Paprastai pirmieji NM specialistų paslaugas ima užsakinėti verslo atstovai. Šis metodas juos sudomino pirmiausia kaip būdas numatyti derybų ir sandorių rezultatus. Pasitelkusios jį kasybos bendrovės jau ieško naftos ir kitų naudingų iškasenų. Panašu, kad žmonija atsidūrė ant eilinio evoliucinio informacinių technologijų raidos šuolio slenksčio – šį kartą žmogaus galimybių srityje.

Nuotolinį matymą galima naudoti:

Ieškant atsakymo į jus dominančius klausimus, renkant informaciją ir sprendžiant sudėtingas gyvenimiškas ir profesines problemas.

Asmeniniam augimui ir savo ateities žvalgymui; ieškant savo tikrųjų gebėjimų ir norint atskleisti talentus, sapnų analizei ir dirbant su pasąmonės vaizdiniais.

Tinkamiausiai karjerai kurti, verslo tendencijoms prognozuoti, rizikai išvengti ir patikimiems partneriams rasti, teisingai verslo strategijai parengti, naudingai investuoti ir daugeliui kitų dalykų.

Sportiniams įvykiams prognozuoti.

Įkaitų ir teroristinių organizacijų, o taip pat per nelaimingus atsitikimus nukentėjusių žmonių paieškai kriminalistikoje.

Tiriant tolimos praeities, religinius įvykius, neišspręstas istorines mįsles, aiškinantis mitus ir legendas, archeologijoje.

Įvairiems medicininiams tikslams, geriausių gydymo būdų ir metodų paieškai, diagnozuojant susirgimus ir tikslinant diagnozę.

Įvairiems mistiniams ir paranormaliems reiškiniams, pavyzdžiui, NSO, ratams laukuose, pomirtiniam gyvenimui analizuoti, Egipto piramidžių mįslėms ir kitiems reiškiniams atskleisti. Pasitelkus NM galima tirti ne tik Žemę, bet ir kitas planetas ir kosmines sistemas.Tai reiškia, kad per kursą gautas žinias savo nuožiūra galėsite taikyti visiškai skirtingose srityse ir asmeninio bei profesinio gyvenimo situacijose: versle, medicinoje,asmeniniame gyvenime,įvairių situacijų ir žmonių peržiūroje,daiktų ir žmonių paieškose,kriminalistikoje, archeologijoje.Suprantama, kad visi NM įvaldę žmonės jį vienaip ar kitaip naudoja – įskaitant ir savo kasdieniame gyvenime.

KUO SKIRIASI NUO KITŲ METODŲ

Nuo nesąmoningos aiškiaregystės metodų jį skiria griežta struktūra ir galimybė tiksliai nusitaikyti į taikinį.NM procesui būdinga, kad jame naudojamas ne tik vaizdinis suvokimo kanalas, bet visi žmogaus turimi kanalai: spalvos, garso suvokimas, temperatūros kanalas, tekstūros suvokimas, skonis, kvapas, energijos, judėjimo, emocijų suvokimas. Šalia kanalų įvairovės NM procese pasitelkiami ir abu smegenų pusrutuliai: skirtinguose etapuose pakaitomis veikia tai kairysis, tai dešinysis. Valdyti konfliktus, skaityti kūno kalbą ir išmano neverbalinę omunikaciją. Kreigas žmonėms padeda suprasti, kuo skiriasi racionalūs ir emociniai veiksmai bei kaip valdyti savo būsenas.Kaip ugdantysis vadovas ir gyvenimo sėkmės treneris, jis žmonėms padeda spręsti su daugeliu gyvenimo sričių susijusius klausimus ir gauti norimus rezultatus netgi labai sudėtingose situacijoje.

 VIP KURSAI

Vasario 4,5 d.  –medicininis pritaikymas. Tai specialus kursas tiems, kurie nori dirbti su savimi ir padėti kitiems. „Distancinio matymo“ praktikos , ir ‚Distancinio įtakojimo“ praktikos, kurios buvo sukurta spec. tarnybų  tyrimų bazėse, sukurta galinga teigiamo ir išgydančio poveikio organizmui sistema, veikianti per pasąmonę. Šios praktikos nuostabiausiu  būdu naudoja žmogaus išgydymui ir sveikatinimui  galingiausiais pasąmonės įtakojimo metodus, sukurtus projekte „ STAR GATE“ visiškai kitais tikslais.

Vasario 6d. kursas: Prognozavimai biznyje ir statymuose,  ir atsakymai į gyvenimiškai  svarbius klausimus. Šio kurso metu gausite išsamias ir gilias žinias, kaip panaudoti distancinį matymą ateities prognozavimui ir atsakymų radimui. Šis kursas paruoštas pagal praktines dalyvių patirtis, ir realias valiutų kursų prognozių patirtis bei  realias statymų sportiniuose lažybų įvykiuose, kurie vyks apmokymų metu.

Registracija:  info@thetacentras.lt

Pilna Bazinio kurso kaina  850 Eur.,  280 Eur. depozitą pervedus iki gruodžio 1d. 

Nuo Gruodžio 2d. kurso kaina sudaro 900 Eur.VIP kurso pilna kaina 440 Eur., 170 Eur depozitą pervedus iki gruodžio 1d.Nuo Gruodžio 2. pilna VIP kurso kaina sudaro 490 Eur. 

Yra galimybė apmokėti už kursus įmonėms, įstaigoms , kurios yra  PVM mokėtojai.