Energetinio gydymo, infomatymo, Reiki ir Žyvos  Meistrės, regresinės terapijos ir reinkarnacijos praktikės Jūratės Aleškevičiūtės- Satjos  SEMINARAS
 nuo 10 iki 17 val.
KUR?  Kaunas, Griunvaldo 3, 427 kab.  Akropolio verslo centras.
INVESTICIJA Į NAUJĄ SAVO GYVENIMO KOKYBĘ – 180 eu
 Bus priimami tik 8 dalyviai.
todėl būtina registracija el.p. : aiskusmatymas@gmail.com

AIŠKIAREGYSTĖ. PASLĖPTOS GALIMYBĖS.

Canstockphoto

 

Aiškiaregystė- tai  BŪSENA.  
Tiesiog būdamas šioje ypatingoje būsenoje ŽMOGUS yra LAISVAS nuo savęs, nuo žinių, nuo aplinkos, nuo technikų, kuriomis jis naudojasi, nuo erdvės ribotumo, fizinės tikrovės ribų. 
Kam reikalinga aiškiaregystė  ?
Aiškiaregystė- tai svarbiausias įrankis žmogaus, einančio dvasiniu keliu.
Kur ir kaip mes galime panaudoti šias galimybes kasdieniniame gyvenime?
Aiškiaregystė padeda mums pamatyti tą vienintelį kelią, kuriuo eidami galime savo gyvenimą nugyventi taip, kad  nebūtų skaudu dėl beprasmiškai praleisto laiko Čia.
Aiškiaregystė padeda neklaidžioti ratais, o greičiau ir tiksliau pasiekti savo tikslus bei susikurti tokį gyvenimą, kuriame jauku ir gera.
Aiškiaregystė leidžia panaikinti tikrąsias, gilumines ligų, nesusiklostančių įvykių, keblių santykių ir konfliktiškų situacijų priežastis.
Kaip  saugiai ir produktyviai išvystyti savyje Aiškiaregystę ?  
Apie tai ir dar daug apie ką,  kurse : „ AIŠKIAREGYSTĖ. PASLĖPTOS GALIMYBĖS.“
Šis kursas žmonėms, norintiems išmokti  valdyti savo energetiką.  Jeigu jums artimos  meditacijos ar kitos  dvasines praktikos- vadinasi šis kursas jums!
Čia bus mokama ne vien tik  koncentracijos, meditacijos ar trečios akies atvėrimo praktikų.
Šiame kurse bus duodamos konkrečios technikos, kurių dėka vystosi aiškiaregystė ir bendravimo su Visuotiniu Informaciniu Lauku kanalas.
Dauguma praktikų bus atliekamos poromis. Kiekviena technika atskleidžiama palaipsniui ir po jos atlikimo vyksta aptarimas ir aiškinimas to, kas buvo pamatyta, regėta ir kokios kilo išvados.
Ką Jūs mokysitės ir ko išmoksite šiame kurse?
 krug_garmony2Aiškiaregystės sfera

 

Kodėl laviname aiškiaregystę?
Aiškiaregystės išvystymo pasekmės
Negatyvios energijos apraiškos ir Dvasinio Pasaulio Dėsnis
Ryšių priežastys ir pasekmės
Energetinio kūno matymas
Vaizdiniai
Diagnostikos pagrindai
Pratimai poroje: žmogaus problemų įžvalgos vidiniu regėjimu
Pratimai poroje: pirminė auros diagnostika
Vidinis žmogaus potencialas
Pozityvo paieškos
Matricos poveikis žmogui
Išsivadavimas iš Sistemos
Aiškiaregystės atvėrimas
KURSO PROGRAMA
1  dalis:
Įvadas į aiškiaregystės suvokimą.
akis
Šiame užsiėmime susipažinsite su aiškiaregystės sąvoka ir gairėmis, sužinosite kur galima pasinaudoti aiškiaregiškomis įžvalgomis, išmoksime atsijungimo nuo savęs technikų. Susipažinsite su Energija, užmegsite su ja kontaktą, pamatysite  Energoinformacinio Lauko pasireiškimus.
2 dalis:
Daiktų ir reiškinių energijos nuskaitymas.

102

 

 Šio užsiėmimo metu jūs išmoksite nuskaityti daiktų ir produktų energiją.
Juk dažnai nežinome kokią energiją savyje neša įvairūs daiktai ar reiškiniai. Kontaktuodami su tais daiktais, naudodami juos savo poreikiams, mes automatiškai perimame jų energiją. Todėl labai reikalinga ir naudinga išmokti iš anksto nuskaityti / pamatyti tą energoinformaciją iš mus supančios aplinkos, idant galėtume išvengti nemalonių situacijų, negalavimų ir  nesuvokiamų situacijų savo gyvenime.
3 dalis:
Mintys: transliacija per atstumą, minčių skaitymas.
103
Šiame užsiėmime jūs mokysitės suvokti, kas yra Mintys.
Kaip galima mintis perduoti per atstumą,  skaityti kito žmogaus mintis. Praktikuositės realiose situacijos. Suvoksite, kad tai yra visiškai realu ir įmanoma naudoti savo kasdieniniame gyvenime.
4 dalis:
Energetinis organizmo valymas aiškiaregystės pagalba.
104
Švara gali būti ne vien tik fizinė, bet ir mentalinė.
Energetiniam valymui būtinos ir žinios, ir praktika. Proto išvalymas nuo minčių- pagrindinė sąlyga mokantis aiškiaregystės. Todėl šiame užsiėmime jūs sužinosite, kaip  energetiškai išsivalyti save, išmoksite tai daryti patys. Vėliau galėsite tai pritaikyti kasdieniniame gyvenime sau ir kitiems.
 5 dalis:
Aiškiaregystės praktinis pritaikymas.
Ką simbolizuoja tai, ką pamatome. Aiškiaregystė ir fotografijos.
105
Kaip, kada ir kokiose situacijose galima pasinaudoti aiškiaregyste. Kaip panaudoti aiškiaregystę norint padėti kitiems. Ką simbolizuoja tam tikros energijos, kurias nuskaitome. Kaip nuskaityti informaciją iš fotografijos. 
 6 dalis:
Gyvenimo kelias ir tikslai: darbas energetiniame lygmenyje.
 kelias
Įžvelgti prioritetus, pamatyti kelią ir nusistatyti tikslus- visa tai pavyksta žymiai lengviau, pasinaudojant aiškiaregyste. Šiame užsiėmime, dirbdami energetiniame lygmenyje,  jūs išsiaiškinsite kas yra gyvenimo Kelias ir tikslai, išmoksite subalansuoti subtiliuosius lygmenis ir sklandžiai eiti savo keliu.
7 dalis:
Darbo su aiškiaregyste sistemos sudarymas.
Gyvenimo planas:  koks yra dabar ir koks iš tiesų jums skirtas.

107

Turėdami daug žinių ir nuolat rinkdami informaciją, turime išmokti ja naudotis ir susilipdyti savo pasaulėžiūros mozaiką. Šiame užsiėmime sužinosite, kaip yra sudaromas individualus aiškiaregystės praktikavimosi planas.  Išmoksite dirbti su neatitikimais tarp to, kas vyksta ir to, kas įžvelgta. 
 8 dalis:
Aiškiaregystės naudojimas savo gyvenime.
Išėjimo iš kūno technikos.
 109
Aiškiaregystė neįvyksta tiesiog savaime. Tam, kad ši sistema dirbtų ir dirbtų puikiai, reikia nuolat treniruotis. Kasdien. Gyvenimiškos situacijos tam ypač tinka. Šiame užsiėmime jūs sužinosite, kaip panaudoti aiškiaregystės treniruotes savo kasdieniniame gyvenime. Taip pat išmoksime ” išeiti ” iš savo kūno ir keliauti subtiliuosiuose pasauliuose. 

Apie lektorę:

 

Jūratė Aleškevičiūtė Satja as

Gyd. Optometrė – iridologė, bioenergetikė.

Ji- vienintelė Lietuvoje sertifikuota Natūralaus Regos Atkūrimo Instruktorė, Natūralios Regos Terapijos Centro Lietuvoje ir mokyklos „Aiškus Matymas“ įkūrėja. Programos „Susigrąžink regėjimą pats !“ autorė, padėjusi daugeliui žmonių atsisakyti akinių.

Lektorė mokėsi Tradicinės kinų medicinos, akupresūros ir taškinio masažo, baigė psichonomikos ( E.Cvietkovo mokykla) ir Energetinio Gydymo bei Infomatymo studijas pagal akademikų V.Bronikovo ir M.Komissarovo ( JAV ) metodiką. Yra sertifikuota iridodiagnostikos specialistė, nustatanti sveikatos būklę iš žmogaus akių rainelės.

2016 m. parašė ir apgynė mokslinį darbą tema : “ Šviesos impulsinės terapijos įtakos regos aštrumui tyrimas“.

Knygos “ Sveikų akių vadovėlis“ autorė.
Jūratė liudija ir moko sveikos gyvensenos, yra Reiki ir Žyvos ( ThetaHealing) kvantinio gydymo meistrė- mokytoja, regresinės meditacijos ir hipnozės mokytoja, biolokacijos specialistė, Crystal Viewing ( sielos stebėjimas ) meistrė,  jogos instruktorė.

Jau 25 metų dirba su žmonėmis norinčiais suvokti gilumines savo ligų priežastis ir tapti sveikais. Konsultuoja, padeda gyti ir suvokti save naudojantis psichonomika – dvasios dėsnių žinojimu ir gyvenimu pagal juos.

Mob.t. +370 646 43737

El.p. aiskusmatymas@gmail.com

http://iridodiagnostika.mozello.lt

facebook : https://www.facebook.com/vikane.ragane

Mano  kvalifikacijos kėlimo  sertifikatai :   SERTIFIKATAI

You Tube kanalas su video ištraukomis iš seminarų:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLs6CwAP7ooW0kyNNKK6HDUjBf0GpNp01W